فهرست
سوال روز: ایکاردی بلوغ یک کاپیتان را دارد؟
سوال روز: ایکاردی بلوغ یک کاپیتان را دارد؟

سوال روز: ایکاردی بلوغ یک کاپیتان را دارد؟

آی اسپورت- بعد از خداحافظی زانتی، حفره بزرگی در اینتر ایجاد شد. اینتر نیاز به کاپیتانی داشت که با شور و جاه طلبی اش تیم را هدایت کند. ایکاردی به عنوان راه حل دیده شد، اما تقاضاهای عجیب همسرش برای پول بیشتر باعث شده بسیاری او را زیر سوال ببرند. در تابستان ایکاری به باشگاه های زیادی لینک شد و همسرش برای قراداد جدید جنگید. نتیجه آن شد که در نظر سنجی اسکای، 83 درصد هواداران اینتر معتقد بودند بازوبند باید از ایکاردی گرفته شود. دیدن نظرات آن ها بعد از نمایش های اخیر او می تواند جالب باشد.

ایکاردی در دربی برابر یووه خودش را برای تیم فدا کرد و کاتالیزور اصلی پیروزی 2-1 تیمش شد. 1 گل، 1 پاس گل، جنگیدن برای تمام توپ ها، ساختن موقعیت های خطرناک، ایکاردی هیچ وقت دست از تلاش برنداشت و همیشه به پیروی تیمش باور داشت. گازتا دلا اسپورت بعد از بازی به او لقب "یک کاپیتان واقعی" را داد. اما این تنها دیداری نبود که او مانند یک قهرمان ظاهر شد. او در برابر پسکارا هم با زدن دو گل، مهم ترین نقش را در رقم خوردن اولین برد فصل دی بوئر ایفا کرد. لقب توتو اسپورت به او شاید جالب تر بوده: "ایکاردی ورژن 2". آن ها او را جانشینی در خور زانتی می بینند.

Icardi
Icardi

 با زدن 6 از 8 گل اینتر و دادن 1 پاس گل، ایکاردی یک تنه اینتر را در جدول حمل می کند. بعد از این تابستان سخت و تحمل همه انتقادات، او مسئولیت قضاوت ها را قبول کرده و جوابش را درون زمین می دهد. اما شاید کمی زود باشد از بلوغ او حرف بزنیم. در استعداد او هیچ شکی نیست. نمایش های او در زمین تماشایی هستند. اما آیا او مانند زانتی و دیگر بزرگان، تیم را همیشه جلوتر از منافع شخصی قرار خواهد داد؟

می توان گفت که کمی اینطور بوده و ایکاردی معمولا به منافع شخصی خودش در فوتبال توجه بیشتری می کند. بازیکنان امروزه تنها یک ورزشکار نیستند. آن ها الگویی برای نسل های جوان تر به حساب می آیند و تمام اعمال آن ها تحلیل می شود. ایکاردی در حال بردن قلب هواداران است و در مسیر درستی قرار دارد. اما هنوز زود است قضاوت کاملی از نگرش و دید او انجام دهیم.

     
آی اسپورت
2016-10-03 01:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر