فهرست
دیسلایک روز: خاموشی ستاره
دیسلایک روز: خاموشی ستاره

دیسلایک روز: خاموشی ستاره

آی‌اسپورت- رحیم زهیوی ستاره استقلال خوزستان بود و عضوی از اردوهای تیم ملی. بازیکنی که از فوتبال لذت می‌برد، توپ را آن‌طور که می‌خواست می‌چرخاند و فاصله ذهن و عضلاتش زیاد نبود. بازیکن موثری که از ارکان قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر بود. حالا در فولاد از او چه مانده؟ بازیکنی که تعویض می‌شود و پیش از آن هیچ تاثیری در بازی فولاد نداشته.

رحیم زهیوی روی هیچ کدام از گل‌های فولاد در این فصل تاثیرگذار نبوده، هیچ کار خاصی نکرده و از زهیوی استقلال خوزستان فاصله گرفته است. شاید تاوان انتخاب اشتباه الشحانیه قطر را می‌دهد که او را در 30 سالگی از آمادگی دور کرده است. زهیوی دیر چهره شد اما خیلی زود هم اعتباری که برای خودش دست و پا کرده بود از دست می‌دهد. ادامه این روند، او را حتی از تیم اول اهواز هم دور خواهد کرد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-10-14 15:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
نوید
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۷
این یکی رو ششتقلال شانس آورد که نیومد تیمشون وگرنه یه لگن دیگه میموند رو دستشون! خخخخخخخ
آرش
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹
یه مصاحبشو وقتی قطر (سفر!) بود قبلناخوندم... همون اولای قطرش بود که دو تا گل زده بود (بعدش مصدوم شد و گلهاش تو قطر همون 2 تا باقی موند) در جواب سوال عدم دعوتش به تیم ملی می گفت نه تنها چیزی کمتر از فرواردهای فعلی تیم ملی نداره بلکه به نظر خودش از همشون بهتره و فقط به خاطر سلیقه کیروش دعوت نمیشه! حس کردم حس خود شاخ و مسی پنداریش قویه. حال نکردم باهاش
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر