فهرست
پروین: برای آشتی برانکو و کی‌روش به دیوار خوردم!
پروین: برای آشتی برانکو و کی‌روش به دیوار خوردم!

پروین: برای آشتی برانکو و کی‌روش به دیوار خوردم!

آی اسپورت – صحبت‌های کارلوس کی‌روش در نشست خبری بعد از بازی درباره برانکو ایوانکوویچ از شیرینی پیروزی پرگل ایران بر یمن کم کرد. این اتفاقات باعث شد تا علی پروین یک بار دیگر از دو طرف این دعوا بخواهد که علیه همدیگر مصاحبه نکنند. پروین در مصاحبه با فارس می‌گوید: «خیلی شفاف می‌گویم که من بارها از آقایان سلطانی‌فر، صالحی امیری و تاج خواستم تا به اختلافات برانکو و کی‌روش ورود کنند تا این مشکلات حل شود، اما اینطور نشد و از دست من هم بیشتر از این بر نمی‌آید، هر بار که خواستم اختلاف این دو نفر را حل کنم به دیوار خوردم و کار از پیش نرفت. من به خاطر ایران دوست دارم این اختلافات تمام شود چرا که خودم سالها روی نیمکت تیم ملی نشسته‌ام و می‌دانم که این تیم چه اهمیتی دارد، مطمئنا علاوه بر کی‌روش، سعی خواهم کرد با برانکو هم صحبت کنم تا این اختلافات تمام شود. به نظر من برانکو هم نباید در این شرایط نشست خبری برگزار می‌کرد و الان زمان جواب دادن برانکو و کی‌روش علیه یکدیگر نیست.»

۱۸۲ ۶  
آی اسپورت
2019-01-08 14:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
.
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۲۶
تیم ملی با خوکها آشتی نمیکنه
666
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۲۸
پروین یک عمر که پرسپولیس رو برای خودش می خواد و پرسپولیس بدون پروین براش فرقی با استقلال نداره آقای پروین این تتمه احترامی که برات مونده داری بد جای خرج می کنی هر کس جلو پرسپولیس قد بکشه خوردش می کنیم
علیرضا
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
علی آقا.. مشکل برانکو حرف شنوی از مافیای براندازان کادر فنی تیم ملی برای خوردن نان قرارداد تازه برای سرمربیگری تیم ملی است پس آرامش و منفعت تیم ملی اصلا معیار این باند مخوف با پشتوانه رسانه های زرد محتاج نان نیست...
۷
جسی پینکمن
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۲۴
کیه که ندونه شما هم از این وضع راضی هستی هرکی برانکو رو بکوبه خوبه ، برانکو داره همه رکوردها رو میزنه ، محبوبه ، پولکی نیست ، هرچی بگه هودار با جون دل میپذیره ، و بر عکس شما از سکه افتادید نسل جدید شماهارو نمیپذیره ، شما همونی بودید که بعد فینال آسیا از تیم انتقاد خفیفی کردید ، که نمیدونم تیم چرا اینجوری بود , در حالی که اکثر ما آن فینال کذایی مقابل نیسان رو تو آزادی یادمونه که تنها برنامه تیم شما سانتر از هرجای زمین کورکورانه بود و درحالی که با یک تساوی قهرمان میشدید ، این روزها همه با برانکو چپ افتادند چون محبوب و موفقه ، پرسپولیس چندین ساله داره با سرپرست های گوناگون اداره میشه اما مدیریت برانکو تیم رو به اوج رسانده ، برانکو چقدر بدبخت شده که امثال ضیا عربشاهی و قلیچ و نصیرزاده ازش انتقاد میکنن .
nima bagheri
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۵۳
به نظر من برانکو هم نباید در این شرایط نشست خبری برگزار می‌کرد
۵
کنت دراکولا
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
پروین زمان غمخوار ذات کثیفشو همراه خوردبین نشون داد,اونجایی که گفته بود دیگی که برای من نجوشه توش کله ی سگ بجوشه و یا خوردبینی که گفته بود از هفته ی چهارم نتایج رو میبینیم که دقیقا از هفته ی چهارم نتایج از این رو به اون رو شد ,یادمون نمیره همون سال قبل بازی پرسپولیس با پاس رفتن باشگاه پاس و کلی حاشیه برای تیم درست کرد واقعا اون حرفهایی که دو پیشکسوت جیره خور پروین گفتن حرف دل این عوضی هست و تمام.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر