فهرست
تراکتورسازی؛ قاتل مدعیان قهرمانی لیگ برتر
تراکتورسازی؛ قاتل مدعیان قهرمانی لیگ برتر

تراکتورسازی؛ قاتل مدعیان قهرمانی لیگ برتر

آی اسپورت – تراکتورسازی تبریز پنجشنبه گذشته توانست در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام تبریز با نتیجه یک بر صفر از سد پدیده مشهد عبور کند. شاگردان جرج لیکنز که در هفته‌های اخیر بردهای اقتصادی متوالی کسب کرده‌اند در حالی از سد پدیده گذشتند که موتور گلزنی آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی تراکتورسازی بار دیگر روشن شده است تا کسی جلودارش نباشد. استوکس با گلزنی در هفته‌های اخیر ۱۱ گله شد تا بار دیگر در کنار کی روش استنلی از سپاهان در صدر جدول آقای گل‌های لیگ برتر فصل جاری قرار بگیرد.

تراکتورسازی ابتدای فصل در اختیار محمدرضا زنوزی قرار گرفت تا این تیم پرطرفدار به بخش خصوصی ملحق شود. مالک تراکتورسازی در همان نقل و انتقالات لیگ برتر بازیکنان سرشناسی نظیر اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، احسان حاج صفی، لی اروین و آنتونی استوکس را به خدمت گرفت تا خط حمله این تیم زهردار شود. خط آتشی که تا کنون به خوبی نتیجه داده است و این تیم با ۳۳ گل زده در ۲۲ هفته گذشته در کنار سپاهان اصفهان بهترین آمار گلزنی را در اختیار دارد.

با این حال جرج لیکنز که سومین سرمربی سرخپوشان تبریزی در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود در بازی‌های نیم فصل دوم این تیم رکورد جالبی بابت گل نخوردن از خود بر جای گذاشته است. تراکتورسازی در نیم فصل دوم تنها یک گل در بازی با سپیدرود رشت دریافت کرده است. در واقع محسن فروزان دروازه بان تراکتورسازی در تیمی که کمترین تغییر را در خط دفاعی‌اش داشته است، پنج «کلین شیت» متوالی را به نام خود ثبت کند.

تراکتورسازی که معمولاً در بازی‌های خود موقعیت‌های گلزنی خوبی هم به دست می‌آورد در امر دفاع مستحکم‌تر از همیشه ظاهر شده‌اند. نقطه قوتی که کمک زیادی به این تیم کرد تا تراکتورسازان در بازی‌های برگشت خود با تیم‌های مدعی قهرمانی نظیر سپاهان، استقلال تهران و پدیده مشهد پیروز شوند و حالا با ۴۳ امتیاز در جمع مدعیان جدی قهرمانی قرار بگیرند. تراکتورسازان با پیروزی در دیدار اخیر خود مقابل پدیده مشهد، قامت قهرمان را پیدا کردند تا شاید این بار جام به جای ماندن در تهران و یا رفتن به اصفهان سوار هواپیمای تبریز شده و به پرشورها داده شود.

 

مهر 

۲۸ ۷  
آی اسپورت
2019-03-15 11:15:00
نظر دهید

۷ نظر
تبریزلی
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
یاشاسین تراختور کبیر... یاشاسین آذربایجان
امید
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
تراکتور با داوری و ترساندن داوران داره نتیجه میگیره. تا الان چندین امتیاز داوران به تراکتور دادند. دیروز هم پدیده را قربانی کردند. گل خطا زدند، یک پنالتی به نفع پدیده گرفته نشد و داور براحتی از کنار خطاها و اعتراض های بازیکنان تراکتور گذشت. دیروز پدیده باید بازی را می برد ولی داور باخت را به پدیده تحمیل کرد.
۱
قارتال
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
الان فرهاد زردک حالا حالا قهرمانی پیداش میشه و بازم از سوزشات چند مدت اخیرش براتون ترانه سرایی ها میکنه.
تراکتور
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
گل بازی با نساجی بود نه سپید رود!
فرهاد
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
البته با کمک داوران تطمیع شده
بایرن شهر بابک
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۴۹
امید جان پماد های ضدسوزش کارخانه حاخ رضا زنوزی به بازار اومده ، به دیگر دوستان استفراغی و چرتپولیسی پاره تخت نشین اطلاع بده یاشاسین آذربایجان یاشاسین تیراختور
۱
امیدیار
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۲۵
گل تراکتور خطای واضح بود .
با ننه من غریبم بازی که تراکتوریها کردن از شروع نیم فصل دوم به گواه کارشناسان داوری پرسپولیس در تمام بازیهاش ضرر کرد .ولی تیمی که تابحال از طرف سپاه ساپورت میشد واکنون هم از طریق یکی از بدهکاران بانکی میشه سوگلی کمیته داوران.برای آفسایدی که با محاسبات کامپیوتری و پرسپکتیو فقط مشخص میشه چه فریادها که نزدن ولی حالا ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر