فهرست
کی‌روش: ما بهترینیم
کی‌روش: ما بهترینیم

کی‌روش: ما بهترینیم

آی‌اسپورت- سرمربی تیم ملی بعد از بازی با روسیه و تساوی 1-1 برابر میزبان جام جهانی 2018 در نشست خبری حاضر شد. صحبت‌های کی‌روش را می‌خوانید:

این یک کلاس درس خوب برای ما بود و ما از این مسابقه تجربیات لازم خود را به دست آوردیم. ما به تمرین برای نمایش موفق در جام جهانی ۲۰۱۸ ادامه خواهیم داد. من از این مسابقه کاملا راضی هستم و همچنین از استقبال تماشاگران و فضای استادیوم. در نیمه اول کمی عصبی و تحت تاثیر جو بودیم؛ اما در نیمه دوم بازیکنان من هجومی‌تر و قابل قبول بازی کردند. امروز نشان دادیم که بهترین تیم آسیا هستیم.

۲۲ ۶  
آی اسپورت
2017-10-10 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
گیر بازار
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
تیم سوم گروه ایران استرالیا را با اون ادعاش تا مرز حذف برد و اگه پنج دقیقه میگذشت معلوم نبود تو.پنالتی چه بر سر استرالیا میومد.
گیربازا = هویج
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۲
جوری نوشتی انگار سوریه برده . آخه هویج تیم سوم این طرف با تیم سوم اون طرف بازی کرده . حرفی از ادعا نیست که. حالا برای اینکه یه چیزی در مدح کیروش بگی لازم نیست چنین استدلال های هویجانه ای بکن
گیر بازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۴۳
ببو گلابی.بازی رو ندیدی ؟یکساعت سوریه ده نفره بازی میکرد.
۱
وحيد پرسپوليسي
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۶
كي روش كبير تو ايران رو آقاي آسيا كردي.. دمت گرم مرد بزرگ.. اين بچه ها مثل سرباز براي تو نام ايران ميجنگند.. درود به شرفت..
مهدی
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۴
طرف 6 ساله یکبار هم تیمهای استرالیا و ژاپن و عربستان رو نبرده بعد ادعای آقایی آسیا میکنه!!! جلوی تیم دوم روسیه هم یه اتوبوس پارک کرده و اسمش رو گذاشته تاکتیک! منصوریان هم تیم اول روسیه رو برد ولی این آقا...! حالمون از این مدل بازیهای چرک تیم ملی به هم خورده. فقط 90 دقیقه در حال دفاع و دنبال 3/4 تا ضد حمله و دیگر هیچ...
گیر بازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۵
حالا اگه تو گروه اونوری هم بود و صعود میکرد چهار تا زخم خورده مثل تو میگفتید اگه تو این گروه بود.حالا برای اینکه بهت فشار نیاد میخوای با تمام اسیا مقدماتی رو برگزار کنه.اصلا واضحه که تو فرق توپ فوتبال و گلابی هم نمیدونی و داری ایراد میگیری.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر