فهرست
السد به دنبال ستاره آلمانی باشگاه آرسنال!
السد به دنبال ستاره آلمانی باشگاه آرسنال!

السد به دنبال ستاره آلمانی باشگاه آرسنال!

آی اسپورت - فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس برای ستاره آلمانی توپچی‌های یعنی مسوت اوزیل بسیار کابوس‌وار آغاز شد. مشکلات به وجود آمده بین او و سرمربی وقت آرسنال یعنی اونای امری باعث شد که این هافبک آلمانی در ابتدای فصل به یک نیمکت نشین محض تبدیل شود. با این حال با حضور آرتتا شرایط برای این بازیکن ترکیه ای که برای تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 نمایش های درخشانی داشت، تغییر کرد و او طی 10 مسابقه به صورت ثابت برای توپچی ها بازی کرد.

با این حال و با وجود علاقه زیاد آرتتا به سبک بازی اوزیل اما به نظر می رسد که هنوز هم وضعیت آینده این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار دارد. دریافت حقوق هفتگی ۳۵۰ هزار پوند توسط اوزیل در این شرایط اقتصادی دشوار باعث شده که باشگاه لندنی برای تمدید قرارداد با هافبک آلمانی دچار شک و تردید شود.

در این میان حالا نواف الاسیوی خبرنگار مشهور عربستانی ادعا کرده که باشگاه السد با مبلغی نجومی به دنبال جذب ستاره باشگاه آرسنال است. مدیران السد طی سال های گذشته با جذب بازیکنان بزرگی نظیر ژاوی هرناندز و گابی ستاره سال های نه چندان دور بارسلونا و اتلتیکو مادرید خبرساز شده اند و حالا می خواهند ستاره 31 ساله باشگاه آرسنال را برای رسیدن به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا به قطر ببرند. البته باید منتظر ماند و دید واکنش اوزیل که بی شک در صورت جدایی از آرسنال نیز تیم های زیادی خواهان او خواهند بود، به پیشنهاد قطری ها چگونه خواهد بود.

     
آی اسپورت
2020-05-20 23:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر