فهرست
چهره روز؛ وریا از پاس گل تا گل
چهره روز؛ وریا از پاس گل تا گل

چهره روز؛ وریا از پاس گل تا گل

آی اسپورت – بعید است این روزها کسی نسبت به حضور وریا غفوری در ترکیب اصلی استقلال و نیمکت‌‎نشینی خسرو حیدری انتقادی داشته باشد. مدافع راست استقلال این روزها در اوج دوران آمادگی خود قرار دارد. غفوری بعد از جام ملت‎های آسیای 2015 به استقلال پیوست اما هرگز نتوانست کیفیتی را که هواداران استقلال از او انتظار داشتند ارائه بدهد. او فصل گذشته هم چند بار مصدوم شد و در مقطعی شرایط برای او آنقدر بد بود که شایعه کنار گذاشته شدنش از استقلال هم به گوش می‎رسید. وریا اما به هر شکلی که بود در استقلال ماند و بعد از مدت‌ها، حالا تبدیل به همان وریایی شده که از فاصله 40 متری به استقلال گل زد!

روند صعودی غفوری مدتی است که آغاز شده است و بی شک نقش وینفرد شفر را در این پیشرفت نباید نادیده گرفت. غفوری در بازی با ایرانجوان بوشهر با حرکتی تماشایی زمینه‌ساز گل آخر استقلال شد. او در مقابل صنعت نفت هم با یک شوت دروازه این تیم را باز کرد اما از بدشانسی او توپ در میانه راه به محسن کریمی برخورد کرد و گل به نام او ثبت شد. سرانجام امروز غفوری با زدن یک گل زیبا به استقلال خوزستان پاداش تلاش‌های بی‌وقفه خود را گرفت. او در دقایق ابتدایی بازی با پاس طلایی سرور جپاروف از میانه میدان به سمت دروازه حریف حرکت کرد و در داخل محوطه جریمه با ضربه‌ای دقیق گل اول استقلال را به ثمر رساند. وریا تا پایان بازی بارها از سمت راست نفوذ کرد و همبازیانش را در موقعیت گلزنی قرار داد. او در دفاع هم مقتدر ظاهر شد و با این نمایش به نظر می‌رسد رقیبی جدی و البته شایسته برای رامین رضائیان در تیم ملی باشد.

۲۶ ۱  
آی اسپورت
2017-12-28 18:49:00
نظر دهید

۱ نظر
بژی ووریا، بژی کوردستان
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۲
عشقی بچه کورد دوست داشتنی، تو دوره منصوریان ۱۸ حریف برق داشت و ورود ممنوع، خدا رو شکر برقش قطع و ورود ازاد. لنگم که بی داور، تیر دروازه و وزیر سوراخه. فردا یه بالیی سر تراکتور میارن و هفته بعد جبران.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر