فهرست
روبینیو: کاپیتانی برزیل تغییری در انگیزه من ایجاد نخواهد کرد
روبینیو: کاپیتانی برزیل تغییری در انگیزه من ایجاد نخواهد کرد

روبینیو: کاپیتانی برزیل تغییری در انگیزه من ایجاد نخواهد کرد

آی اسپورت- روبینیو، مهاجم تیم ملی برزیل عنوان کرد که چیزی در بازگشتش به تیم ملی و لیست 23 نفره، تغییر نخواهد کرد، حتی اگر بحث کاپیتانی برایش پیش بیاید.

مهاجم 30 ساله در تور دوستانه برزیل حضور دارد و آنها هفته دیگر به مصاف کلمبیا خواهند رفت. البته او به دلیل مصدومیت هالک در لحظات آخر به تیم دعوت شد. روبینیو بین سال‌های 2006 تا 2010 که دونگا سرمربی بود، یکی از بازیکنانی بود که بیشترین بازی به او می‌رسید و بسیاری معتقدند که دونگا به او اعتقاد خاصی دارد. شایعات حاکی از آن است که در غیاب تیاگو سیلوا، روبینیو کاپیتان خواهد بود ولی خود او معتقد است که این موضوع برایش اهمیتی ندارد.

او گفت: \" اگر دونگا من را به عنوان کاپیتان جدید انتخاب کند، آماده خواهم بود. با اینکه بازیکنان دیگری مثل نیمار و لوئیز و ... هم هستند. به نظر من، این که دونگا من را کاپیتان کند یا نه، تغییری ایجاد نمی‌کند. انگیزه من زیاد یا کم نخواهد شد.

رابطه من با دونگا بسیار خوب است، حتی اگر من را دعوت نکند. چیزی که جایگاه من در برزیل را حفظ می‌کند، عملکردم داخل زمین است، مانند تمام بازیکنانی که دعوت شده اند. تنها آنجاست که می‌توان ثابت کرد، ما هم باید جزئی از تیم باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-03 11:27:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر