فهرست
گزارش روز: رحمان رضایی و هاشمیان، در نزدیکی های نیمکت تیم ملی
گزارش روز: رحمان رضایی و هاشمیان، در نزدیکی های نیمکت تیم ملی

گزارش روز: رحمان رضایی و هاشمیان، در نزدیکی های نیمکت تیم ملی

آی اسپورت- سرانجام روز گذشته نام 5 مربی پیشنهادی فدراسیون فوتبال ایران برای قرار گرفتن روی نیمکت تیم ملی در کنار کارلوس کی روش رسانه ای شد. علی کفاشیان و گروهش، نام این 5 نفر را به کی روش رساندند تا مربی پرتغالی دو نفر از آن ها را به عنوان دستیار ایرانی در کنار خود بپذیرد. حسین فرکی، یحی گل محمدی، مجید صالح، وحید هاشمیان و رحمان رضایی این 5 نفر هستند. 

عجیب ترین نکنه این لیست بدون تردید، قرار گرفتن نام مجید صالح در آن است. دستیار سایق قلعه نویی، در یک مقطع زمانی کوتاه در تیم ملی در کنار کی روش کار کرد و در نهایت با حاشیه های فراوانی از این تیم قهر کرد. طبعا نه خود او نه کی روش علاقه ای به همکاری مجدد با یکدیگر نخواهند داشت. قرار گرفتن نام فرکی در بین گزینه های پیشنهادی به کی روش نیز، سرمربی پیشین فولاد را به شدت برافروخته کرده است. حسین فرکی مدتی پیش پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی را رد کرده و طبیعی ست که حالا به پیشنهاد دستیاری کی روش پاسخ مثبت ندهد. 

یحیی گل محمدی یکی دیگر از حاضران این فهرست است که بعید به نظر می رسد در نهایت دستیار کی روش بشود. او با ذوب قراردادی 3 ساله ای دارد و برنامه هایی بلندمدت برای این دوره در نظر گرفته است و به ویژه بعد از شروع نه چندان خوب ابتدای فصل، نباید علاقه ای به ترک ذوب در این مقطع داشته باشد. از این گذشته، او سابقه انجام چنین حرکتی را با صبای قم دارد و شاید تکرار آن تصویر ناخوشایندی از کارنامه مربیگری او بسازد. 

در میان گزینه های مدنظر فدراسیون، رحمان رضایی و وحید هاشمیان شانس بسیار زیادی برای انتخاب به عنوان دستیار کی روش دارند. رحمان به شدت از این اتفاق استقبال کرده و چراغ سبز نهایی را به فدراسیونی ها داده است و وحید هم بعد از دوره کارآموزی در بایرن مونیخ، می تواند روی تجربه خوب قرار گرفتن در کنار یکی از مربی های بزرگ دنیا روی نیمکت تیم ملی ایران حساب ویژه ای باز کند. البته فراموش نکنیم همه این حرف ها در شرایطی مطرح می شوند که خود کی روش هنوز قراردادش را با تیم ملی ایران تمدید نکرده است. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-03 12:46:12
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۸
هاشمیان با استعدادتر از رحمان رضایه..رحمان نمیتونه یه تفسیر درست حسابی داشته باشه!

امیدوارم رو هاشمیان سرمایه گذاری کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر