فهرست
رای کمیته اخلاق به نفع قلعه نویی: موسوی محروم شد، کعبی جریمه، رحمتی توبیخ
رای کمیته اخلاق به نفع قلعه نویی: موسوی محروم شد، کعبی جریمه، رحمتی توبیخ

رای کمیته اخلاق به نفع قلعه نویی: موسوی محروم شد، کعبی جریمه، رحمتی توبیخ

آی اسپورت- احکام کمیته اخلاق در ارتباط با ماجرای مصاحبه ها علیه امیر قلعه نویی بلاخره صادر شدند. بر اساس این احکام، سرمربی تیم فوتبال استقلال از اتهمات مبرا شد اما ایمان موسوی، کعبی و رحمتی با جریمه و توبیخ مواجه شدند. 

به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، پس از مصاحبه ها و اظهار نظرهای سیدمهدی رحمتی، سیدایمان موسوی و حسین کعبی علیه باشگاه استقلال و امیر قلعه‌نویی سرمربی این تیم و همینطور شکایت متقابل باشگاه استقلال و سرمربی این تیم علیه افراد فوق، کمیته اخلاق  رای خود را صادر کرد.

علی اکبر محمدزاده رییس کمیته اخلاق در این باره گفت: به جهت اینکه این افراد نسبت به اظهارات خود دلیل و مدرکی ارائه نکرده و برخی از آنها اظهار پشیمانی خود را اعلام کرده اند، امیر قلعه نویی را درخصوص ادعاها و اظهارات این افراد مبرا تشخیص داده و در این رابطه صرفا ایشان را به پرهیز از مراوده با افراد غیر حرفه ای خارج از حوزه فوتبال توصیه می کنیم.

رییس کمیته اخلاق در ادامه افزود: با عنایت به درنظر داشتن نحوه اظهارات، بیان مطالب و شدت و ضعف آنها، حسین کعبی و سید ایمان موسوی هرکدام به پرداخت جریمه نقدی به مبلغ چهل و پنج میلیون ریال و محرومیت از حضور در دو مسابقه رسمی و همینطور سید مهدی رحمتی به توبیخ و درج در پرونده محکوم می شوند.

  ۲۲  
آی اسپورت
2014-09-03 12:52:10
نظر دهید

۲۲ نظر
امیر
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۰۳
هفته پیش یه مطلب تو سایتتون بود که پیش بینی محکومیت قلعه نوئی بود حالا مرد باشید وبه اشتباهتون اعتراف کنید.
بی نام
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۰۵
اگه میسوی دو جلسه محروم شده اون بدنام عقده ای باید بیست جلسه محروم شه. بقول قلعه نویی هرچی بازیکن بدرد نخوره، دشمنم شده!
جلیل
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۰
این که حکم چرندی بود و مافیا قصر در رفت شکی توش نیست ولی تکلیف نکونام چی شد؟
ش
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۰
پس نکونام چی شد؟اون باید بندازن زندان.تا آخر نقل انتقالات میخواست بیاد استقلال وقتی دید تیم نداره امیر خان شد آدم بده.برو برای اوساسونا مجانی بازی کن عشق کنی.لنگیام ساکت برن برسن به کارت به کارتشون و اسطور هاشون که تو همه تیمهای ایران جلوشون بازی کردن
دو کلمه حرف حساب
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
اگه به همین راحتی میشد قلعه نوعی و باندش رو شناسایی و محکوم کرد که دیگه مافیا نبودند!! از این کمیته انضباطی و اخلاق بیش از این انتظار نمیره! اینها خودشون کونشون گهیه!!
حسینی
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
این توظئه قطعا زیر سر نکونام و علی دایی بود و هر کدام هدف خاص خودشون رو از بدنام کردن قلعه نوعی داشتن ولی خدا رو شکر ثابت شد امیر پاکه الان نوبت داییه تا از معمارزاده و مرتضی کریمی و رییسی کیا شکایت کنه تا پاکی خودش رو ثابت کنه البته اگه به خودش مطمئنه که من بعید می دونم.
مروت
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۳۴
حسینی که نظر دادین توطئه زیر سر نکونام و علی دایی هست لطفا مال علی دایی رو نخور
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۴۶
قلعه نوعی رو حتی خود استقلالی ها به عنوان مافیایی می شناسنش.
ازنا
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
همش2 جلسه.واقعا که چه قدر راحت 1مشت بچه باتهمت زدن با ابروی بهترین مربی تاریخ ایران بازی کردن
امین چلسی !
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
خیلی مسخرست !! کعبی تیم نداره از کدوم بازی محروم شده ؟!!‌ موسوی مصدومه اصلا نمیتونه بازی کنه از کدوم بازی محروم شده ؟! اصل ماجرا نکونامه اون چرا خبری نشد پس؟؟؟؟؟؟؟؟
حسین اول نساجی بعد پرسپولیس
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۶
یکی گفت پرسپولیسیا اسطوره هاشون جلوی خودشون بازی کرده.!!!اولا شما کیسه کشا اصلا اسطوره دارین که جلوتون بازی کنه.دوما حتما یکی مثل میداوودی رو قبول دارین که از تیم دیگه پول می گیره اما از گل خوردن تیمش جلو شما خوشحالی می کنه!!!(حروم خوری و کثافت کاری از ویژگی های بارز تیم کیسه کشاست)سوما ببینین که مسئولای کثیف کمیته رای به تبرئه کی دادن.!!!صلاحیت این مفت خورا هم تردید وجود داره.
هومن
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۷
حق به حقدار رسید. هر سگی بیصاحب میشد پاچه امیر خان رو میگرفت. اون بدنام هم باید به زندان محکوم بشه.
علی
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۶
مافیا به این بزرگی به راحتی نمیشه محکوم کرد،ولی خدا جای حق نشسته قلعه نوعی یه روز جواب کاراش میده،گناه امثال قلعه نوعی انقدر زیاده که این دنیا ظرفیتش نداره جزاش بده
6666
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۰
khak-tu-saretun...tablo-bud-masmali-mikonan...
کالت به کالت
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۷
کالت به کالت
ش
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
حسین اول نساجی بعد پرسپولیس عزیز اگه استقلال با 75 سال سابقه و بزرگترین اسطوره ها از نظر تو اسطوره نداره حتما لنگ با 44 سال سابقه اسطوره داره؟شما خواب غلامحسین مظلومی-سلطان علی جباری-ناصرخان حجازی-حسن روشن و... رو باید ببینید.اسطورتون علی لابیه که مصاحبه کرده بود تو آلمان برم ایران برای استقلال بازی میکنم یا علی کریمی که برای همه تیمها بازی کرده یا مهدوی کیا که اونم همه جا بوده.از این بازیکنای گذرا تو تاج زیاد بودن اما اسطوره اونیکه عمرشو واسه تیم گذاشته
keyvan
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۸
خدایا شکر! کمیته منصف باید از امیر و مافیاش تشکر می کرد!!!!!!!!!!!!!!!
جمع کنین این ماس مالی ها را
مشروح
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۰
خود قلعه نویی گفته بعد ماجرای موسوی با اون دلال برخورد کردم مدرک از این بالاتر؟
سعید
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۸
آقا یا خانم ش ، شما سرت خودت هم شیره میمالی؟؟ یعنی واقعا اینهایی که نام بردی همشون رو هم از نظر تکنیک و بازی و افتخارات ملی و بین المللی به یه علی کریمی، دایی یا مهدوی کیا یا پروین یا عابدزاده میرسند؟؟ برو بابا ... توهمت رو درمان کن عزیز من!!
امیر
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۰۴
مردم فهمیده تر از اونى هستند که شما فکر میکنى اقای رئیس مافیا ، قندک ، از خدا بترس که بدجورى جواب تو رو میده بالآخره یک روز همه جیز رو میشه و قلعه نوعى رسوا و بى ابرو
مهدی
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
چنان گذاشتتون ک حالا حالا میسوزید لنگیای بدبخت
ش
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۷
سعید خودت فهمیدی چی میگی ؟اسطوره های ایرانو با 4 تا جقله که امسال از فوتبال رفتن مقایسه میکنی؟البته تیمی که 40 سالش باشه بایدم نیلسون کاپیتان و اسطورشون باشه بدبختا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر