فهرست
گزارش روز: پیراهن 23 آرسنال برای ولبک هم نحس خواهد بود؟
گزارش روز: پیراهن 23 آرسنال برای ولبک هم نحس خواهد بود؟

گزارش روز: پیراهن 23 آرسنال برای ولبک هم نحس خواهد بود؟

آی اسپورت- روزی که دنی ولبک، اولین بازی اش برای آرسنال را انجام خواهد داد، امیدوار است که برعکس دو نفر قبلی که پیراهن شماره 23 را به تن کردند، خوش شانس باشد. ولبک در آخرین روز نقل و انتقالات، با 16 میلیون پوند از یونایتد به آرسنال پیوست

نیکلاس بندتنر و آندری آرشاوین، دو بازیکنی بودند که پیش تر پیراهن شماره 23 آرسنال را پوشیده بودند و عملکرد بسیار ضعیفی با این تیم داشتند.

در واقع، پیش از اینکه آندری آرشاوین، پیراهن 23 را به تن کند و عملکردی بسیار ضعیف داشته باشد، این پیراهن بر تن اسطوره های آرسنال بوده است. سول کمپل و ری پارلور، اسطوره هایی بودند که پیش تر این لباس را بر تن می‌کردند.
\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14097347182.jpg\"


عملکرد بسیار خوب مقابل بلک برن و پس از آن،  زدن 4 گل به لیورپول در آنفیلد، هواداران توپ‌چی ها را مطمئن کرد که بهترین بازیکن یورو 2008، ستاره تیمشان خواهد بود. ولی در پایان فصل، اوضاع کاملا فرق داشت. عملکرد ضعیف به علاوه ی همکاری کم با هم تیمی ها، باعث شد تا بازیساز روس به صورت قرضی به زنیت برود و پس از آن به عنوان بازیکن آزاد به این تیم بپیوندد.

\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14097347181.jpg\"نیکلاس بنتنر، دیگر شماره 23 آرسنال بود. او از تیم‌های پایه آرسنال فوتبالش را شروع کرد، شماره 26 و سپس شماره 52 را به دلایل شخصی به تن کرد ولی شماره 23 هم نتوانست برایش کاری کند. او دو فصل را به صورت قرضی در ساندرلند و یووه سپری کرد. ونگر او را به ترکیب تیمش بازگرداند ولی عملکرد ضعیف و تنبلی، باعث شد تا او به کلی از تیم کنار گذاشته شود. دو گل برای آرسنال در فصل گذشته به ثمر رساند که یکی از آنها در دقایق پایانی دیدار با کاردیف بود که باعث شد آرسنال در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرد. حالا بندتنر رفته و فراموش شده و نوبت ولبک است که پیراهن 23 را به تن کند و بر خلاف 2 نفر قبلی، عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد.

     
آی اسپورت
2014-09-03 13:54:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر