فهرست
افاضلی: اسامی دستیاری کی روش نظر شخصی بوده اند/ این فهرست باید در کمیته فنی تهیه شود
افاضلی: اسامی دستیاری کی روش نظر شخصی بوده اند/ این فهرست باید در کمیته فنی تهیه شود

افاضلی: اسامی دستیاری کی روش نظر شخصی بوده اند/ این فهرست باید در کمیته فنی تهیه شود

آی اسپورت - عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال معتقد است معرفی اسامی نامزدهای دستیاری کی‌روش در تیم ملی اظهار نظر شخصی است چرا که بر روی این تصمیم کار کارشناسی و سازماندهی شده صورت نگرفته است.

هومن افاضلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه اگر معرفی اسامی دستیاران کی‌روش سازماندهی‌شده بود کار تخصصی بر روی آن انجام می‌شد، اظهار کرد: اگر بر روی معرفی این اسامی کار کارشناسی انجام شده بود، اسامی از کانال کمیته فنی پیشنهاد داده می‌شد و پس از آن هیات رییسه و رییس فدراسیون فوتبال بر اساس آنچه مد نظرشان است عمل می‌کردند.

وی ادامه داد: زمانی که این فهرست 5 نفره را مشاهده می‌کنید مشخص است که بر روی آن کار کارشناسی صورت نگرفته. به طور مثال فردی همانند حسین فرکی در این لیست قرار دارد در حالی که اندازه ایشان این سطح نیست چرا که فرکی هم‌اکنون می‌تواند نامزد سرمربی‌گری تیم ملی بزرگسالان باشد. طبیعتا اگر کار کارشناسی در این خصوص صورت گرفته بود، نام چنین مربی در این لیست قرار نمی‌گرفت.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه معرفی اسامی دستیاران کی‌روش به صورتی که روز گذشته شاهد آن بودیم شیوه صحیحی برای انتخاب نیست افزود: اسامی باید از طریق کمیته فنی پیشنهاد داده شود و پس از تایید هیات رییسه فدراسیون در این خصوص با کی‌روش در این زمینه صحبت‌های لازم انجام گیرد بنابراین زمانی که این کار انجام نشده می‌توان عنوان کرد که معرفی اسامی یک اظهار نظر شخصی بوده است.

افاضلی ادامه داد: شما برای مطرح کردن این لیست باید معیار و متر تعریف شده داشته باشید اما زمانی که به اسامی دقت می‌کنید در آن معیاری نمی‌بینید. یک سری از اسامی این لیست هنوز مربی‌گری‌شان را آغاز نکرده‌اند و این در حالی است که عیار و اندازه افراد دیگری در این لیست بسیار بیشتر از این سطح است بخصوص در مورد آقای فرکی این قضیه کاملا صدق می‌کند.

وی همچنین درباره معرفی لیست دستیاران کی‌روش در حالی که هنوز تمدید قرارداد این مربی پرتغالی قطعی نشده است خاطرنشان کرد: ما باید ابتدا صبر کنیم که تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود بعد در ارتباط با دستیار آن تصمیم بگیریم.

     
آی اسپورت
2014-09-03 13:40:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر