فهرست
پیش بازی نفت تهران - گسترش فولاد: جدال جوان ترین مربیان لیگ
پیش بازی نفت تهران - گسترش فولاد: جدال جوان ترین مربیان لیگ

پیش بازی نفت تهران - گسترش فولاد: جدال جوان ترین مربیان لیگ

 آی اسپورت- گسترش فولاد تیم دوازدهم جدول رده بندی به مصاف نفت تهران تیم ششم جدول می‌ رود، 2 تیمی که در جدول رده بندی لیگ‌برتر، در پایان هفته ششم نسبت به جدول پایانی لیگ سال گذشته سقوط کرده اند.

 گسترش فولاد پارسال دهم و نفت تهران سوم شدند و حالا تبریزی ها یک سقوط 2 پله ای و نفت تهران یک سقوط 3 پله ای را به چشم می‌ بینند.

1. 2 تیم، 2 بار با هم بازی کرده اند. نفت تهران در هر 2 بازی برنده شده است. در بازی رفت که سوم آبان 92 انجام شد نفت 2 ـ یک و در بازی برگشت که 17 فروردین امسال در تهران برگزار شد تیم نفت با نتیجه 4 ـ یک پیروز شد.

2. مهمترین بازیکنی که سابقه حضور در 2 تیم را دارد، میثم حسینی است که تا سال 90 در گسترش فولاد و مدت کوتاهی از سال 91 را در نفت تهران گذراند.

3. سرمربی تبریزی ها مهدی تارتار یار سابق پس و سرمربی نفت تهران علیرضا منصوریان بازیکن سابق استقلال بوده اند.

4. گسترش فولاد در صورت پیروزی، 9 امتیازی شده و از نفت 8 امتیازی پیش می‌ افتد اما اگر نفت پیروز شود امکان صعود به رتبه چهارم و گرفتن جای سپاهان و فولاد را دارد ...

5. بازی های 2 تیم با پیکان ـ سایپا، سپاهان و استقلال خوزستان مشترک بوده است، نفت با پیکان صفر ـ صفر کرده، اما گسترش فولاد برابر پیکان یک ـ صفر پیروز شده است. نفت، 2ـ یک به سایپا باخته اما گسترش فولاد با سایپا صفر ـ صفر کرده است. نفت 2 ـ یک استقلال خوزستان را برده و گسترش فولاد با استقلال خوزستان یک ـ یک کرده است، اما مهمترین بازی با سپاهان بوده است. گسترش فولاد در خانه 2 ـ صفر به سپاهان باخته اما نفت در خانه 3 ـ صفر سپاهان ر ادر هم شکسته است! 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-03 13:55:13
نظر دهید
۱ نظر
تراختوری
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۶
جوانترین مربی لیگ که خطیبیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر