فهرست
گزارش روز: خلعتبری و طلسم قهرمانی در لیگ برتر!
گزارش روز: خلعتبری و طلسم قهرمانی در لیگ برتر!

گزارش روز: خلعتبری و طلسم قهرمانی در لیگ برتر!

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری یکی از سرشناس ترین بازیکنان حاضر در فصل نقل و انتقالات بود که در نهایت بر سر پرداخت پول رضایتنامه باشگاه عجمان با سپاهان به توافق رسید و به اصفهان آمد تا به قول خودش با تشکیل مثلث برمودا در خط حمله سپاهان اسباب رسیدن به موفقیت این تیم را فراهم کند.
خلعتبری از همان روزی که با پیراهن ابومسلم در ورزشگاه آزادی دست به یک شاهکار زد و با دریبل چند بازیکن پرسپولیس دروازه قرمزها را باز کرد نشان داد که از لحاظ فنی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و اوج شکوفایی او هم در باشگاهی مثل ذوب‌آهن بود که تحت هدایت منصور ابراهیم‌زاده تا فینال لیگ قهرمانان آسیا هم رسیدند و در نهایت با عنوان نایب قهرمانی به ایران بازگشتند.

البته خلعتبری با لباس ذوب‌آهن بی جام هم نماند و در بهار سال ۱۳۸۸ با شکست راه آهن در فینال جام حذفی یک جام قهرمانی فوتبال ایران البته از نوع حذفی را بالای سر برد.در کنار این خلعتبری دو سال متوالی هم با ذوب آهن به عنوان نایب قهرمانی لیگ دست پیدا کرد تا شانس رسیدن به عنوان قهرمانی در لیگ برتر را پیدا نکند. اما همین شرایط برای مهاجم ریز نقش فوتبال ایران در سپاهان هم ادامه پیدا کرد و خلعتبری که با پنالتی های دقیقش در جام حذفی اساب رسیدن زردها به قهرمانی جام حذفی را فراهم کرد باز هم در کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر ناکام شد و این بار با یک پله سقوط در هفته آخر نایب قهرمانی لیگ را با عنوان سوم آن هم به عنوان بازیکن سپاهان عوض کرد. 

خلعتبری در فصل گذشته هم روزهای عجیبی را پشت سر گذاشت و با پوشیدن لباس پرسپولیس چند گل حساس هم برای تیم دایی به ثمر رساند و باز هم طبق عادت همیشگی با قرمزها به عنوان نایب قهرمانی لیگ سیزدهم دست پیدا کرد تا مقام دومی لیگ برتر بیش از هر عنوان دیگری در کارنامه ورزشی او پر رنگ شود.

ولی خلعتبری امسال به سپاهان برگشته تا با درخشش در خط حمله تیم کرانچار طلسم قهرمان نشدنش در لیگ برتر را بشکند و برای اولین بار با پیراهن تیمی در رتبه اول لیگ برتر فوتبال ایران قرار گیرد.

     
آی اسپورت
2014-09-03 14:08:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر