فهرست
اصفهانیان تهدید کرد؛ تارتار مراقب باشد!
اصفهانیان تهدید کرد؛ تارتار مراقب باشد!

اصفهانیان تهدید کرد؛ تارتار مراقب باشد!

آی اسپورت – روز گذشته مهدی تارتار و بازیکنان تیم پارس جنوبی جم به داوری رضا کرمانشاهی در بازی با استقلال اعتراض شدیدی کردند و حتی پس از اخراج یکی از بازیکنان پارس جنوبی، تارتار و نیمکت‌نشینان پارس می‌خواستند تیم را بیرون بکشند.  داور بازی در گزارش خود اشاره کرده که سرمربی پارس جنوبی به مدت دو دقیقه تیم را بیرون کشیده و باعث توقف بازی شده است. همچنین در این گزارش، به رفتارهای تارتار هم اشاره شده است. تارتار در نشست خبری بعد از بازی هم خطاب به فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران گفت که اگر نمی‌تواند وضعیت داوری را درست کند خودش هم برود!‌

اصفهانیان اما امروز به این حرف‌ها واکنش نشان داد. او گفت:«صحبت‌هایی که ایشان انجام داده، اگر به دست ما برسد یا خودمان ببینیم، وظیفه داریم که در مقابل آن بایستیم. وقتی یک مربی حرف می‌زد و مشکلاتی به وجود می‌آورد، ما هم مجبوریم بر اساس قانون با او رفتار کنیم. کاری به مسائل فنی نداریم که چرا تیم پارس جنوبی 4 گل مقابل استقلال خورده و نمی‌گوییم پنالتی که به نفع و ضرر پارس جنوبی گرفته شده درست بود یا خیر، اما اینکه هرکس بیاید بعد از بازی هر حرفی دلش می‌خواهد بزند، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. هرکس باید وظیفه خودش را انجام بدهد و مسئولیت حرف‌هایی که می‌زند را بپذیرد.»

۷ ۶  
آی اسپورت
2018-01-26 14:31:00
نظر دهید

۶ نظر
استق لول
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
اینم آدم شده تو این مملکت
Ashkanredboy
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
آقای اصفهانیان آدم باید مسئولیت رفتارش را هم داشته باشه. نقشه زیبا و بی نقصی طراحی کردین. قطعا تمام این موارد رو هم پیش بینی کردین. خوب رای رو هم که قبلا صادر کردبن لطفا بگید انشا شود.
___
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
سر تیم ها رو به خاطر بالا کشیدن کیسه ببرین به جای جوابگو بودن تهدید هم بکنین خخخخ
Reza
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
اخه ... جان یه مملکت دارن زور میزنن که تیم کثیف شما قهرمان بشه.. تو نگران ۲تا سوت اشتباهی...
۳
علی پرسپولیسی
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
خخخخ
آرش6
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
من فکر میکردم آقای یزدان بخشاینده پر رو هستش ولی این اصفهانیان پر رو تره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر