فهرست
رویای شیرین ستاره نخست
رویای شیرین ستاره نخست

رویای شیرین ستاره نخست

 آی اسپورت- نفت تهران بعد از انتخاب سومین مالک و ششمین سرمربی ، به دنبال سهیمه آسیایی است! اینها را ناصر فریادشیران گفته که در مصاحبه کردن ید طولایی دارد و در کادر فنی جدید هم جایش قرص قرص است!

حضرت استاد در مصاحبه ای فرموده اند : «ما از همین امروز تلاش می کنیم سهمیه آسیایی را به دست آوریم چون حق طبیعی تیم نفت بوده و گرفتن آن از نفت غیر قانونی بوده است. با ارتباطی که با AFC داریم قطعا این اتفاق خواهد افتاد.»

بسیار عالی و شیرین. تیمی که در انتهای جدول برای سقوط نکردن می جنگد ، داعیه حضور در آسیا را دارد. احتمالا تاکتیک های مورینیویی- گواردیولایی جناب آقای فریادشیران هم باعث خواهد تا رقبای آسیایی همه ماست ها را کیسه کنند و به عظمت نفت جدید تعطیم نمایند! هر چه باشد نماینده حاکم بزرگ حالا عضو کادر فنی است و از همه مهمتر اینکه حضرت استاد با کنفدراسیون فوتبال آسیا ارتباطاتی هم دارند!

به نفت تهران تبریک می گوییم. این صحبت ها برای تغییر روحیه تیم بسیار لازم است! تیمی که همین حالا دارد سیاه جامگان را پشت سر خود می بیند و باید با استقلال خوزستان و سپیدرود هم برای سقوط نکردن بجنگد، از حالا رویای کسب ستاره اول را هم در سر می پروراند.رویایی که شاید دور از دسترس هم نباشد! هر چه نباشد آقایان داخل ای آف سی آشنا دارند!

۵    
آی اسپورت
2018-01-01 17:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر