فهرست
محمدزاده: موسوی گفت درباره قلعه‌نویی اشتباه کردم/ حاتمی هم باید پاسخگو باشد/ قلعه نویی یکسال است فرد مورد اتهام را طرد کرده است
محمدزاده: موسوی گفت درباره قلعه‌نویی اشتباه کردم/ حاتمی هم باید پاسخگو باشد/ قلعه نویی یکسال است فرد مورد اتهام را طرد کرده است

محمدزاده: موسوی گفت درباره قلعه‌نویی اشتباه کردم/ حاتمی هم باید پاسخگو باشد/ قلعه نویی یکسال است فرد مورد اتهام را طرد کرده است

آی اسپورت- رئیس کمیته اخلاق ضمن پاسخ به برخی ابهامات احکام صادر شده علیه اتهام زنندگان به قلعه نویی گفت: بهتر است افراد به جای مطرح کردن مسائل در رسانه‌ها، آنها را در کمیته اخلاق مطرح کنند.

علی اکبر محمدزاده  درپاسخ به این سوال که چرا حکمی درباره جواد نکونام صادرنشده است گفت: با توجه به اینکه به او در رسانه ها اطلاع داده شده که به صورت محرمانه مطالب خودش را به ما اطلاع دهد، پرونده وی مفتوح است و بعد از شنیدن اظهارات وی، حکمی درباره او هم صادر می شود.

وی درباره این مسئله که کعبی تیمی ندارد که بخواهد دو جلسه محروم شود، افزود: این بازیکن اولین جایی که قرارداد ببندد، نمی تواند تا دو بازی به میدان برود.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درپاسخ به این سوال که چگونه قلعه نویی از اتهامات مبرا شده و در عین حال به او توصیه شده با برخی افراد دیگر روابطی نداشته باشد، بیان کرد: این‌هایی که آمدند و گفتند قلعه‌نویی ناپاک است، خودشان اعلام کردند که اشتباه کردیم. یکی از این‌ها موسوی بود. می‌گفت منظورم این نبوده که قلعه نویی ناپاک است. منظور من فلان شخص که با قلعه نویی ارتباط داشت، بوده است. به هرحال او پولی به آن شخص داده بود که در قالب مسائلی مثل مضاربه بود. ما هم به او گفتیم چرا پولی که داده‌ای را منتسب به قلعه نویی کرده‌ای؟ چه ربطی به او داشت که آنها چیزی به عنوان مدرک و سند علیه وی نداشتند.

به نقل از ایسنا، وی افزود: ما آن فرد را هم البته احضار کردیم و خود او گفت که یکسال است قلعه نویی او را طرد کرده است. اما اینکه او چه کارهایی کرده که قلعه نویی او را طرد کرده بهتر است از خود این مربی بپرسید. احتمالا او هم بعد از شنیدن این همه حرف و حدیث این آقا را طرد کرده است.

محمدزاده در پاسخ به سوالی درباره حکم نسبتا سبک رحمتی تصریح کرد: گفتار رحمتی با افراد دیگر متفاوت بود. بقیه گفته بودند قلعه نویی ناپاک است و از ما پول گرفته اما رحمتی چنین چیزهایی نگفته بود و اتهاماتش چیزهای دیگری بود. به همین دلیل به یک تذکر به او اکتفا کردیم.

رئیس کمیته اخلاق در پایان و در پاسخ به سوالی درباره اظهارات امروز حاتمی علیه قلعه نویی گفت: هرکسی موارد اتهامی‌ای را به دیگران مطرح کند باید در کمیته اخلاق پاسخگو باشد. ای کاش این افراد بجای مطرح کردن برخی مسائل در رسانه‌ها، آنها را به کمیته اخلاق اطلاع بدهند.

  ۱۵  
آی اسپورت
2014-09-03 14:24:06
نظر دهید

۱۵ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۵
کثیف بودن تو ذات لنگی هاست
6666
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۷
khak-tu-saretun...motmaen-budam-nasmali-mikonan
پوریا
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۲
خدا می دونه این پدر خواند هی مافیایی چقدر این بدبختا رو تهدید کرده و زیر میزی برای آقایون کمیته اخلاق پول رد و بدل کرده و همه این بازیکنا رو ترسونده که یه شبه مبرا شد و همه گفتند ما اشتباه کردیم!!!
به اندازه ی 20 سال در مورد این فرد فاسد حرف زدن و بعد یه شبه همش اشتباه بود و همه ی کسانی که این حرف ها رو زدن محروم و قلع و غم شدن! خدایا بالاخره چه زمانی قراره این فرد فاسد ظالم محاکمه بشه؟بخدا گناه این از اختلاص کننده های سه هزار میلیاردی کم تر نیست.
محمد
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۳
این کمیته اخلاقمونه مثلا یکی باید خود این کمیته رو بررسی کنه . بجای اینکه متهمو مجازات کنه میگه چرا شکایت کردین.
محمدی
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۹
الان نوبت داییه که از رییسی کیا و مرتضی کریمی و معمارزاده شکایت کنه تا پاک بودنش رو ثابت کنه.هر چند با توجه به مدارک جرات این کار رو نداره.
دنیا
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۶
یعنی لنگیا سوختن از این حکم . یعنی شما بعد از اظهارات حاجی مایلی کهن دیگه نای سر بلند کردن هم دارید (فقط کارت به کارت میتونه این تیم رو نجات بده)
امیر
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
پوریای عزیز و ساده دل چرا فکر می کنی تکرار یک حرف مفت باعث حقانیت آن می شود؟
amordad
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
در این کمیته را گل بگیرن . یک مشت باج خور گذاشتن به اسم کمیته اخلاق.
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
ای بابا مافیای پول و قدرت این حرومزاده خیلی قدرتمند تر از این حرفاست. گروهبان قندلی لمپن بی شخصیت. ماستمالی از اولش هم قابل پیش بینی بود. کثافت و لجن و نجاست تو ذات کیسه کشهاست.
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۹
لنگیها از قلعه نوعی میترسند میخان با حاشیه سازی تمرکز قلعه نوعی بهم بزنند
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۴
یکی باید خود این کمیته اخلاقو بررسی کنه انگار آقایون تو برج واحد برداشتن
Mohammed-R
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۳
برای دوستانی که نمیفهمن چرا قلعه نوعی مبرا شده:موسوی رفته به یه نفر به اطمینان اینکه این بابا دوست قلعه نوعیه پول داده و طرف پولشو خورده...نمیشه که یه نفر رو بخاطر اینکه دوستش دزدی کرده دستگیر کرد...اگر قلعه نوعی شراکتی داشته یا توصیه ای کرده اونموقع وارد قضیه میشه ولی توی این مورد اصلا قلعه نوعی کاره ای نبوده...فقط نیمفهمم چطور وقتی طرف رفته گفته قلعه نوعی یه ساله منو طرد کرده اینا باور کردن!
فرید
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۱
فساد فساد امیر تو هم مرامت مثه گروهبانه! حرف مفت حرف مفت حرف امثال شما هست که فکر می کنید بقیه جیگرند
علی فرید
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۷
اقا بوریا شما منبع اطلاعاتی یا استغفر الله خدایی به جه دلیلی میکی قلعه نویی فاسده برای اینکه طرفدار تیم رقیبی واز باختهاتون به قلعه کینه داری که نمی تونی تهمت بزنی وهر خزعبلاتی رو بنویسی
سوبله چوبله
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۰
منم اگه لنگی بودم به مربی که در هر تیمی بوده موفق بوده احترام میگذاشتم نه این که بهش تهمت بزنم .اخه فردا باید در 1متر جا بخابی اخه چرا چیزیی که نمیدونی اظهارنظر میکنی .اخه سوزش تا به کجا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر