فهرست
دل بوسکه: از تصمیماتم در جام جهانی پشیمان نیستم
دل بوسکه: از تصمیماتم در جام جهانی پشیمان نیستم

دل بوسکه: از تصمیماتم در جام جهانی پشیمان نیستم

آی اسپورت- بیسنته دل بوسکه، سرمربی اسپانیا عنوان کرد که از انتخاب‌هایش در جام جهانی پشیمان نیست و فکر استعفا دادن در ذهنش خطور نمی‌کند.

لاروخا در جام جهانی، عملکرد بسیار ضعیفی داشت و با شکست مقابل شیلی و هلند، در دور گروهی حذف شد. دل بوسکه در مصاحبه با موندودیپورتیوو، گفت که  اگر دوباره زمان تکرار شود، هیچ تغییری در آماده سازی و انتخاب بازیکنان انجام نخواهد داد.

او گفت: \"  در مورد ترکیب و آماده سازی پشیمان نیستم. چیزی برای پشیمان شدن وجود ندارد. ما خوب کار کردیم  و پایه تیم درست بود، انگیزه بازیکنان بالا بود ولی در سطح خودمان ظاهر نشدیم. فکر می‌کنم اگر قهرمان می‌شدیم، همه چیز درست بود و حالا که حذف شدیم، یک چیز اشتباه بوده. البته این مشکل تمام بازیکنان و مربی است نه یک نفر\"

دل بوسکه سپس راجع به انتقادات از تیم ملی گفت: \" این نظراتی است که هر کسی می‌تواند داشته باشد و آنها دلایل خود را دارند.

همان موقع گفتم، دو شکست (مقابل  شیلی و هلند) تمام 6 سال خوب مارا زیر سوال برد زیرا نباید فراموش کنیم که ما باید به برزیل صعود می‌کردیم و اتفاقا، با اقتدار هم صعود کردیم و دوسال پس از قهرمانی در اروپا، یک نسل با انگیزه تمام برای قهرمانی پا به آنجا گذاشت.\"

آیا به استعفا فکر می‌کنم؟ نه، من از استعفا کردن فاصله می‌گیرم زیرا مغرور هستم  و اگر هم آن لحظه می‌گفتم که ادامه خواهم داد، کمی متکبرانه برداشت می‌شد. ترجیح می‌دهم صبر کنم، یک قدم رو به عقب بردارم و تصمیمی بگیرم که به نفع فدراسیون و فوتبال اسپانیا باشد.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-03 14:41:11
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
آقای دل بوسکه شما اگه با سیستم تیم اتلتیکو بازی می کردین میتونستین بین 4 تیم هم باشین
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۳
خدایش حق یورنته بود فیکس باشه.تورس که هیچ.ویا هم تموم شده بود کاستا هم مصدوم بود.تازه لوپز با فاصله بهتر از کاسیاس بود.گابی و کوکه هم باید فیکس بودن .فصل بد بارسا و ژاوی و پیکه و ترس مربی ترکیب تکراری که دیگه درخششی نداشت بدترین نتیجه تاریخ رو برا تیمی با اون همه مهره رقم زد تازه پشیمون نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر