فهرست
تکان دهنده: لیست معافیت های مورددار 500-400 نفره است !/ بیش از 100 بازیکن به نظام وظیفه رفته اند
تکان دهنده: لیست معافیت های مورددار 500-400 نفره است !/ بیش از 100 بازیکن به نظام وظیفه رفته اند

تکان دهنده: لیست معافیت های مورددار 500-400 نفره است !/ بیش از 100 بازیکن به نظام وظیفه رفته اند

آی اسپورت – داستان معافیت های مشکل دار بازیکنان فوتبال این روزها به مهمترین بحث بازیکنان و باشاه ها تبدیل شده و هر روز ابعاد تازه ای از این ماجرا کشف می شود و حرف و حدیث های زیادی پیرامونش به گوش می رسد.

آخرین اخبار  در این خصوص  شگفت آور و  فوق العاده تکان دهنده است.گفته می شود لیست بازیکنانی که کارت پایان خدمت شان مشکل دارد و باید بررسی شود بین 400 تا 500 نفر است.سازمان نظام وظیفه تا کنون حدود یکصد بازیکن از لیگ برتر و لیگ یک را فراخوانده   و مدارک آنها را اخذ کرده است تا مورد بررسی قرار دهد.

طبق روال  این سازمان،بعد از اخذ مدارک  شورایی تشکیل می شود تا معافیت بازیکن مزبور مورد بررسی قرار گیرد و اگر معافیت تائید نشود بازیکن مزبور  باید  خدمت سر بازی اش را سپری کند.البته گفته می شد در صورت این اتفاق  و احراز مشکل دار بودن کارت های  پایان خدمت بازیکنان ،امسال هیچ بازیکنی  از  فوتبال بازی کردن برای تیم خود محروم نخواهد شد و در پایان فصل باید خدمت سربازی اش را آغاز کند.

جدا از این فرجه ویژه به بازیکنان مشخص می شود لیست های 50-40 نفره ای که تا کنون درباره آن حرف زده می شد تنها بخشی از لیست اصلی بازیکنانی است که مشخص نیست به چه نحوی معافیت از خدمت شان را گرفته اند و چند سالی – احتمالا - در بالاترین سطوح باشگاهی بازی کرده و پول گرفته اند
  ۳  
آی اسپورت
2014-09-03 15:15:23
نظر دهید

۳ نظر
محمد-فولاد شهر اهواز
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۰
جهت اطلاع خودتون اینو میگم. بهتره تو سایت نزنینش. اولن که اینها جعل نکردن و از حفره قانونی استفاده کردن. یعنی از یک بند قانون سربازی استفاده کردن که اگه بخواید میگم براتون. یعنی کارشون جعل محسوب نمیشه و یکی از دلایلی که سازمان نظام وظیفه هم محکم برخورد نمیکنه همینه. دو اینکه بیش از 20 هزار نفر به این شیوه کارت معافیتشونو گرفتن که تیم ملی والیبال(همه نفرات) و تیم ملی کشتی(همه نفرات) هم جز این افراد بودن. اگه اطلاعات بیشتری خواستین در خدمتم.
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۹
ما چقدر بدبخت بودیم 2 سال رفتیم خدمت . اینها دارند به چه راحتی عشق حال میکنند
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۵
من خودم برای معافیت پزشکی اقدام کردند در روزی که پیش پزشک رفتیم کلی به من خندیدن و گفتن اگه یک دست هم نداشته باشی باز تو را به خدمت میفرستیم ولی این فوتبالیستها به راحتی سوار بنز پورشه میشوند !پول آنچنانی میگیرند ! قلیون میکشند !باغ هم میروند! برای تعطیلات مسافرت خارج از کشور میروند !و به ریش مردم هم میخندن! تف به تو ای روزگار!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر