فهرست
آیت‌اللهی: کفاشیان با فرکی برای سرمربی گری تیم ملی مذاکره کرده بود
آیت‌اللهی: کفاشیان با فرکی برای سرمربی گری تیم ملی مذاکره کرده بود

آیت‌اللهی: کفاشیان با فرکی برای سرمربی گری تیم ملی مذاکره کرده بود

آی اسپورت- نایب رییس فدراسیون فوتبال درخصوص معرفی اسامی نامزدهای دستیاری کی‌روش در تیم ملی که روز گذشته توسط عزیزی خادم انجام شد، بیان کرد: قرار بر این شد اسامی نامزدها به صورت محرمانه به کمیته فنی ارائه شود و پس از تایید و مذاکره با این نامزدها، لیست مورد نظر به کی‌روش معرفی شود. این در حالی بود که اصلا صحبتی در مورد نامزدها و مشخص شدن این افراد نشده بود و من به شخصه به عنوان یکی از اعضای هیات رییسه از این موضوع بی‌خبرم.

 وی با اشاره به اینکه به هیچ وجه قرار نبود پیشنهاد اسامی نامزدهای دستیاری کی‌روش توسط هیات رییسه به کمیته فنی فدراسیون فوتبال رسانه‌ای شود گفت: به هیچ وجه قصد نداشتیم خدای ناکرده نام برخی افراد مورد هجمه قرار گیرد و قصد داشتیم این موضوع ابتدا در کمیته فنی مطرح شود و اگر این کمیته موضوع را تایید کرد باب مذاکرات با افراد باز شده و در نهایت پیشنهادهای مورد نظر از طریق کفاشیان به کی‌روش ارائه شود.

این عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره اتفاق روز گذشته خاطرنشان کرد: متاسفانه اتفاق روز گذشته این مسیر را طی نکرده و این موضوع بیشتر گمانه‌زنی بوده که بعضی از اعضای هیات رییسه این کار را انجام داده‌اند و بهتر بود که این موضوع ابتدا در جلسه هیات رییسه مطرح می‌شد و بیخود هم نام برخی افراد که اسامی‌شان آورده شده است، مطرح نمی‌شد.

آیت‌اللهی با بیان اینکه سال قبل مذاکره‌ای با حسین فرکی برای سرمربی‌گری تیم ملی انجام شده بود، تصریح کرد: آقای کفاشیان سال قبل با آقای فرکی صحبت کرده بودند که در صورت صعود نکردن تیم ملی به جام جهانی، سرمربی‌گری تیم ملی را بپذیرند. حال چگونه به فردی که سرمربی‌گری تیم ملی پیشنهاد شده، بحث دستیاری را مطرح می‌کنند؟! خب این مسئله به شخصیت افرادی چون آقای فرکی برمی‌خورد. علاوه بر این در کنار نام ایشان نام برخی افراد آورده شده که باید قد و قواره آن‌ها را برای دستیاری تیم ملی بررسی کنند.

وی افزود: آقای فرکی شخصیت بزرگی دارد و 8 سال هم در تیم ملی به عنوان دستیار فعالیت کرده و کارنامه او در رده باشگاهی هم کاملا مشخص و قابل دفاع است.

این عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره اعلام اسامی توسط عزیزی خادم اظهار کرد: این اتفاق نظر مجموع اعضای هیات رییسه نیست و من هم این مسئله را نمی‌دانم، بنابراین خود ایشان باید در این خصوص پاسخگو باشد. آنچه در هیات رییسه مطرح شد این بود که ابتدا لیستی به صورت محرمانه به کمیته فنی ارائه شود و اصلا بحثی درخصوص نامزدها صورت نگرفت.

آیت‌اللهی ادامه داد: برخی از اعضا ابتدا عنوان کردند که نامزدها توسط خود کی‌روش معرفی شوند اما برخی دیگر گفتند اجازه دهید این پیشنهاد توسط هیات رییسه صورت گیرد اما ما گفتیم اگر قرار است چنین اتفاقی صورت گیرد به صورت محرمانه به کمیته فنی اسامی را اعلام کنند و پس از بحث و مذاکرات انجام شده و اعلام آمادگی توسط نامزدها، تصمیم‌گیری کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه هنوز تکلیف تمدید قرارداد کی‌روش مشخص نشده است گفت: وقتی که هنوز قرارداد کی‌روش را مشخص نکرده‌ایم چگونه اسامی مربیان را اعلام می‌کنیم. این موضوع برای ما جای سوال دارد!

     
آی اسپورت
2014-09-03 15:28:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر