فهرست
پدر فالکائو:رئال، پسرم را مفت می خواست
پدر فالکائو:رئال، پسرم را مفت می خواست

پدر فالکائو:رئال، پسرم را مفت می خواست

آی اسپورت - رادامل گارسیا پدر مهاجم جدید منچستر یونایتد \"رادامل فالکائو\"، امروز در یک مصاحبه در مورد حواشی رخ داده تا ساعات پایانی نقل و انتقالات و پیوستن پسرش به منچستر یونایتد گفت : 


علاقه رئال مادرید به رادامل

چیزی در مورد این مساله نمی توانم بگویم. وقتی شما پول کافی در اختیار دارید و به بازار می روید تا یک شلوار یا پیراهن بخرید؛ آزادید تا آنچه که مورد دلخواهتان است را خریداری کنید . شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام جنس را بخرید کدام را نخرید.

به اعتقاد من، مسئولان رئال می خواستند که پسرم با کلی بند و تبصره و با قیمتی ارزان به مادرید برود. همانطور که گفتم آنها تصمیم گیرنده بودند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که از خرید رادامل صرفنظر کنند و باید به این مساله احترام گذاشت. پول آنها بود و آزاد بودند هر طور که می خواستند خرجش کنند.


منچستر یونایتد

متشکرم از خدا بخاطر اینکه شرایط پیوستن رادامل به منچستر را فراهم کرد.لیورپول،آرسنال و منچستر سیتی هم خواهان جذب رادامل بودند.پسرم در اروپا شایستگی خود را قبلا اثبات کرده بود و لیاقت حضور در یک تیم بزرگ مثل یونایتد را داشت. آنها مهمترین تیم انگلستان و یکی از مهمترین تیم های اروپا به حساب می آیند. چه از لحاظ شخصیتی و اعتبار و چه از لحاظ اقتصادی.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-03 19:03:46
نظر دهید
۳ نظر
rmd
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۰
doa kon bara pesaret k shayad sahmie lige orooparo begire
امید
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۶
Rmd معلومه بد سوختی،خخخخخخ
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۲
وان یخ برات مناسبه rmb
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر