فهرست
استقبال از نگردو،سومین استقبال باشکوه تاریخ والنسیا
استقبال از نگردو،سومین استقبال باشکوه تاریخ والنسیا

استقبال از نگردو،سومین استقبال باشکوه تاریخ والنسیا

آی اسپورت - آلوارو نگردو بازیکن سابق تیم های رئال مادرید -سویا و منچستر سیتی، دقیقا یک دقیقه پس از پایان مهلت نقل و انتقالات به والنسیا ملحق شد. او روز گذشته در استادیوم مستایا و در حضور بیش از 14 هزار نفر به هواداران معرفی شد.

استقبالی که سومین استقبال باشکوه تاریخ والنسیا محسوب می شود. پیش از این، روماریو در سال 96 و خواکین در سال 2006 بیشترین هوادار را برای معارفه به مستایا کشانده بودند.

نگردو در نشست خبری پس از معارفه اش گفت : \" اینجا همان جایی است که دوست داشتم بازی کنم. جایی که برای من مقدر شده بود.والنسیا تیمی است که به من باور داشت و روی این انتقال مصمم بود.امیدوارم فصل خوبی در انتظار ما باشد.والنسیا شایستگی حضور در اروپا را دارد و می خواهم کمک کنم تا این تیم به جایگاه واقعی اش برسد \"

نگردو خود متولد مادرید است؛ اما همسر و بیشتر اعضای خانواده همسرش متعلق به شهری در اطراف والنسیا هستند. وی در این زمینه گفت : \" من شهر والنسیا را می شناسم. بسیاری از اقوام من اینجا ساکن هستند. همسرم والنسیایی است و زمانی که پیوستن من به تیم والنسیا حتمی شد از شدت شوق گریه کرد. این یکی از مهمترین دلایل من برای پیوستن به والنسیا بود\"

     
آی اسپورت
2014-09-03 15:52:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر