فهرست

تاتا مارتینو:مربی مسی بودن دشواری های خاصی دارد

آی اسپورت - تاتا مارتینو امشب در اولین آزمون جدیش در تیم ملی آرژانتین، باید این تیم را در مقابل قهرمان جهان، یعنی تیم ملی آلمان هدایت کند. دیداری که می تواند برای آلبی سلسته جنبه انتقامی نیز داشته باشد.

تاتا در نشست خبری این دیدار گفت : \" اگر بخواهیم کاملا هجومی بازی کنیم باید تاوانش را هم بدهیم. بهتر است که در همه زمینه ها در تیم توازن وجود داشته باشد.3-3-4 بازی خواهیم کرد. شیوه ای که مناسب بازی در برابر تیم ملی آلمان است.می خواهیم در درجه اول، کنترل توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم.\"

تاتا در مورد وضعیت روحی بازیکنان تیم آرژانتین گفت : \"از بیرون، تیمی باروحیه و قوی را می بینید. مهمترین وظیفه یک مربی این است که چنین وضعیتی را در تیمش بوجود بیاورد و همین سعی را هم دارم.\"

مارتینو در مورد مسی نیز عنوان داشت : \" مربی مسی بودن، دشواری های خاص خود را دارد و همیشه باید برای شایعات و نظرات منتقدین آماده باشی. در بارسلونا که بودم؛ مدام می گفتند که او خوب بازی نمی کند چرا که تمام فکر و ذکرش جام جهانی است.

اما همه دیدند که او در لالیگا 30 گل به ثمر رساند و در جام جهانی هم به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد. او متاسفانه برای این بازی مصدوم است.پس از اتمام این بازی، پزشکان ما راهی بارسلون خواهند شد تا وضعیت او را مورد بررسی قرار دهند\"

     
آی اسپورت
2014-09-03 16:17:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر