فهرست
رسمی: بازگشت پیام از بیست و چهارم مهر
رسمی: بازگشت پیام از بیست و چهارم مهر

رسمی: بازگشت پیام از بیست و چهارم مهر

آی اسپورت- زمان بازگشت ستاره محروم تیم فوتبال پرسپولیس، سرانجام به صورت رسمی اعلام شد تا شک و شبهه ها در مورد آن از بین برود. 

 به گزارش ی اسپورت و به  نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیام صادقیان بازیکن تیم پرسپولیس که در دیدار مورخ 16/5/93 مقابل تیم فولاد خوزستان به دلیل انجام رفتار غیر ورزشی به مدت سه ماه از حضور در مسابقات محروم شده بود، پس از واریز جریمه نقدی متعلقه به میزان 50.000.000 ریال (پنجاه میلیون ریال) قادر به همراهی تیم خود و حضور در مسابقات رسمی لیگ برتر از تاریخ 24 مهر ماه سال جاری خواهد بود.

گفتنی است که وی در دیدار مقابل تیم فولاد خوزستان از سری مسابقات هفته دوم لیگ برتر؛ به دلیل اعتراض و برخورد زننده نسبت به داور مسابقه و اقدام به شکستن شیشه درب در ورودی رختکن براساس بند 3 ماده 66 آیین نامه انضباطی، به سه ماه محرومیت از همراهی تیم و حضور در مسابقات رسمی و پرداخت پنجاه میلیون (50.000.000) ریال جریمه نقدی محکوم شد که پس از ابلاغ رأی، پیام صادقیان اعتراض و درخواست تجدید نظر خود را به کمیته استیناف ارائه داد.

از همین رو کمیته استیناف پس از بررسی محتوای پرونده مدت زمان محرومیت وی را به دو ماه و پرداخت جریمه نقدی فوق محکوم کرد. بر همین اساس کمیته انضباطی زمان پایان محرومیت صادقیان را 23/7/93 اعلام کرد و این بازیکن می تواند از تاریخ 24 مهرماه تیم خود را پس از واریز جریمه نقدی و ارائه اصل فیش به سازمان لیگ کشور همراهی کند.

لازم به ذکر است که وی علاوه بر محرومیت انضباطی؛ در هفته سوم مسابقات لیگ برتر به دلیل اخراج در هفته دوم؛ اجازه بازی در هفته سوم را نداشته است.

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-03 18:11:57
نظر دهید

۶ نظر
مزدور
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۸
این گوزوبیادچه فایدی ای به حال تیم داره
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۵
پیام نیماریان سرور تیموریان
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۲
چندهفته س کاروزندگی تون ول کردین چسبیدین به این پیام بچه پروو
4444
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۴
خاک تو سر لنگ کنند که یک قلیونی شیشه ای شده تمام هم وغمشون.باید واسه لنگ تاسف خورد که خودشون رو متکی به این شیشه ای کردن.اونم بیاد هیچی نمیشن.مگه پارسال نبود؟!
پیام آدم بشو نیست
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۰
...
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۶
لنگ نجس مافیایی فوتبال ایرانو به گند کشیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر