فهرست
خواجه وند: چک اسپانسر هفته آینده پاس می شود/ بحث فسخ قرارداد نوروزی مطرح نیست
خواجه وند: چک اسپانسر هفته آینده پاس می شود/ بحث فسخ قرارداد نوروزی مطرح نیست

خواجه وند: چک اسپانسر هفته آینده پاس می شود/ بحث فسخ قرارداد نوروزی مطرح نیست

آی اسپورت- سخنگوی تیم فوتبال پرسپولیس، امروز از پاس شدن چک اسپانسر تا هفته آینده خبر دارد. خواجه وند در گفتگو با فارس، در مورد مسائل مختلف این باشگاه اظهارنظر کرد: 


چرا بازیکنان پرسپولیس می‌گویند پولی بابت قرارداد امسالشان نگرفتند اما سیاسی رئیس هیأت مدیره پرسپولیس صحبت از پرداخت 9 میلیون تومان به کادر فنی و بازیکنان این تیم می‌کند؟

 این 9 میلیارد تومان بین بازیکنان و کادر فنی تقسیم شده اما آنها می‌گویند که این پول برای امسال نبوده که در این رابطه بر روی سایت باشگاه پرسپولیس به صورت شفاف در این باره صحبت خواهیم کرد.

بعد از کشتی گیرها، حالا والیبالیست‌های باشگاه پرسپولیس که این روزها دنبال مطالبات مالی‌شان از این باشگاه افتاده‌اند،

والیبالیست‌ها از سال 85 از پرسپولیس طلب دارند اما همه طلبکاران در این برهه زمانی می‌خواهند به باشگاه فشار بیاورند که برای ما هم امکان تسویه حساب در این شرایط اتفاق سختی است و فکر می‌کنم آنها باید رعایت پرسپولیس را بکنند و به باشگاه فشار نیاورند اما اگر مدل دیگری می‌خواهند به دنبال مطالباتشان بروند خودشان صلاح می‌دانند.

 گفته می‌شود قرارداد نیلسون به گونه‌ای تقسیم شده که به ازای هر بازی که انجام می‌دهد پول می گیرد و همین موضوع باعث ناراحتی او از نیمکت‌نشینی شده است 

چنین چیزی صحت ندارد و قرارداد او اینگونه بسته نشده است.

در روزهای اخیر یک بازیکن مراکشی در جلسه های تمرینی تیم شما دیده شده است

 بازیکنان مختلفی بر سر تمرین می‌آیند و تست می‌دهند اما مهم این است که بازیکنانی با کیفیت مثل اومانیا به ما اضافه شوند که البته کادر فنی هم باید به این نتیجه برسد.

رضا نوروزی در چه شرایطی به سر می برد؟

 نوروزی بازیکن خوب تیم ماست که هنوز در لیست ما قرار دارد و خوشبختانه عمل جراحی خوبی انجام داد. اما هنوز موضوعی درباره اینکه قرارداد او را فسخ کنیم وجود ندارد.

بالاخره داستان مهرداد پولادی به کجا رسید؟ 

 پولادی بازیکن ملی‌پوش ماست و باید بدانید باشگاه پرسپولیس برای هر تصمیمی که می‌گیرد هزار موضوع را در نظر می‌گیرد. پولادی در جام جهانی عملکرد خوبی داشت و او در نظر ما قرار دارد اما زمان هم برای ما مهم است.

بحث اسپانسر پرسپولیس این روزها حاشیه ساز شده است. 

 اسپانسر تعهداتی داردکه باید انجام شود و بر اساس پرداخت هم برای ما تعهد ایجاد می‌شود اما اینکه می‌گویند اسپانسر خواهان حضور فردی در هیأت مدیره شده، صحت ندارد. ما چک‌های متعددی در دست داریم اما تا هفته آینده چک اسپانسر پاس می‌شود.

     
آی اسپورت
2014-09-03 17:20:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر