فهرست
گودرزی: در اروپا و آمریکا گزینه های بسیار برتر از کی روش وجود دارد/ دخالت نمی کنیم اما مشورت می دهیم!
گودرزی: در اروپا و آمریکا گزینه های بسیار برتر از کی روش وجود دارد/ دخالت نمی کنیم اما مشورت می دهیم!

گودرزی: در اروپا و آمریکا گزینه های بسیار برتر از کی روش وجود دارد/ دخالت نمی کنیم اما مشورت می دهیم!

آی اسپورت- در حاشیه نشست امروز هیات دولت، وزیر ورزش و جوانان به سوال های خبرنگاران در مورد رشته های مختلف ورزشی پاسخ داد. بخشی از این پرسش ها نیز به فوتبال مربوط بودند. 

محمود گودرزی که این اواخر به عنوان مخالف شماره یک تمدید قرارداد کی روش شناخته می شود، شائبه پررنگ دخالت وزارت در انتخاب سرمربی را تکذیب کرد اما در عین حال، روی «مشورت» دادن به فدراسیون تاکید داشت: « انتخاب سرمربی، عقد قرارداد، محتوای قرارداد با فدراسیون و مدیریت فدراسیون‌ها و هیات رییسه است و تلاش وزارت ورزش این است که کوچک‌ترین دخالتی در گزینش، عقد، رقم و مفاد قرارداد نداشته باشد اما اگر نیاز به مشورت باشد در این زمینه به فدراسیون‌ها مشورت خواهد داد.»


تنها دقایقی بعد اما آقای وزیر به اظهارنظر فنی در مورد لزوم یک مربی خارجی دیگر به جز کی روش برای تیم ملی پرداخت: «در دنیا گزینه‌های بسیار برتری در اروپای غربی، شرقی و آمریکای لاتین وجود دارد و بحثی که من در هفته دولت در مورد سرمربی تیم ملی داشتم موضوعی کارشناسی است و نباید آن را با فضای اجتماعی و سیاسی مخلوط کرد».


او همچنین در مورد موضوع حق پخش تلویزیونی نیز گفت: « مناقشه‌ای بین فدراسیون فوتبال و صداوسیما پیش آمده است که شورای امنیت کشور به نتیجه رسید که این مباحث زیبنده نیست و از فدراسیون درخواست کردند که اجازه استقرار دوربین‌های صداوسیما را در ورزشگاه‌ها بدهند و البته توصیه‌هایی هم برای رفع این مشکل مطرح کردند و من در مکاتبه‌ای که با آقای رحمانی‌فضلی داشتم ایشان قول دادند با هماهنگی از صداوسیما بخواهند که تجدیدنظری در موضوع قراردادها و حق پخش تلویزیونی بکنند. حق پخش تلویزیونی حق مسلم فدراسیون‌ها و تیم‌های ورزشی است که در لیگ شرکت می‌کنند و موجب رونق اقتصادی در تیم‌ها می‌شود و وابستگی آنها را به دولت کمتر می‌کند تا بتوانند روی پای خود بایستند».

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-09-03 21:08:48
نظر دهید

۱۳ نظر
سینا
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۶
خدا پدرتو بیامرزه آقای وزیر. فوتبال اتوبوسی نمی خوایم. بازیکنای مسن نمی خوایم. کیروش نمی خوایم!
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۳
باز این مرتیکه زر زد! تو فقط یکی از این مربیان رو نام ببر من قبولت دارم!! فوتبال ما لیاقت کیروش رو نداره
مسعود
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۵
بله در دنیای فوتبال از کی روش بهتر داریم اما برای اونها هم باید پول به مراتب بیشتری خرج کرد که شما حاضر به خرج کردن نیستید متاسفانه، پس دست از این مصابحه های پی در پی بر دارید و به فکر تمدید با این پرتغالی باشید فقط داریم زمان رو از دست میدیم متاسفانه یه فیفا دی خوب رو هم از دست دادیم
اردوان
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۳
آره آقا سینا، وقتی روز آخر فرکی و قلعه نوئی و دایی رو کردن تو پاچتون اونوقت که میفهمین همه این حرفها بازی بوده.. کدوم مربی خارجی حاضر میشه 6 ماه مونده به جام ملتها بیاد بدون بازی تدارکاتی موفقمون کنه.. همین الان این دوستان از کیروش خواستن با توجه به روابطش برامون بازی تدارکاتی جور کنه.. کی میاد این کارو بکنه؟؟!
راستی شما بازی های لیگ ایران رو نگاه میکنین؟ امیدوارم که کیفیت مورد نظرتون رو با توجه به مربی های با دانش و خوب وطنی تو لیگ پیدا کرده باشین..
محمد
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۱
خدارو شکر یکی به این جماعت بیسواد یاد داد بگن فوتبال اتوبوسی، لیاقت شما تحقیر شدن هست اونم نه توسط ارژانتین بلکه توسط همین تیمای در پیت عربی، لیاقت شما امیر قلعه نوعی و محمد مایلی کهن و فرکی و علی دایی هست،مربی از کیروش بهتر داریم ولی یا به ایران نمیاد یا پول زیاد میخوان،درثانی شما برای همین کیروش هم نمیتونین امکانات تهیه کنین ، پس همون فرکی براتون خوبه
شهین
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۵
بابا تورو خدا دست از سر فوتبال بردارید آخه کجای دنیا وزیر و وکیل تو ورزش دخالت میکنن اگر از این آقای وزیر سوال کنید بک یا هافبک چیه یا سیستم بازیها چیه نمیدونه ولی نظر مشورتی راجع به مربی تیم ملی میده بزو صدارتو بچسب برو چند زمین فوتبال خوب برنامه ریزی برای ورزشهای پایه کشور داشته باش انتخاب مربی رو به کاردانش که همون مردم فوتبال دوست و کارشناسان خبر بسپار
مهدی
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۷
به به،باز هم افاضات جناب وزیر!اتفاقا خوزه مورینیو برای حضور در ایران ابراز تمایل کرده.
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۷
تو ایران مربی بهتراز کیروش داریم،امیرخان،علی آقا.... اتوبوس اتوبوس درنیارید منتظربودین جلوآرژانتین 7تایی.بشیم روتون کم شد بزور یکی خوردیم درضمن چندتاموقعیت خوب هم داشتیم.
محمد حسین
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۶
منظور استاد حکما پپ گوتردیولاست. آخه پپ گفته منتظر پیشنهاد تیم ملی ایرانه!!!
محمد حسین
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۶
منظور استاد حکما پپ گوتردیولاست. آخه پپ گفته منتظر پیشنهاد تیم ملی ایرانه!!!
علی
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۲
آقای گودرزی تو وزیر دولت تدبیر!!!!!!!!!!!!!! و امید هستی؟
اگه این جوریه که ما غلط اضافی خوردیم به آقای روحانی رای دادیم.
چرا به حرف مردم احترام نمی ذاری؟چرا وام نمی ری وام ازدواج رو درست کنی؟ چرا از خودت نظر کارشناسی می دی؟رییس جمهور تو جام جهانی شخصا اعلام کرد که کی روش باید بمونه. حاا تو چی کاره ای؟ شاه می بخشه وزیرش نه!!!! آقا برو برس به ورزش های دیگه الان نزدیک بازی های آسیایی چرا پیله کردی به فوتبال؟ برو مشکل ازدواج و اعتیاد جوونا رو حل کن.
ادب مرد به ز دولت اوست...
محمد
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۳
کی از شما مشورت خواست؟
شما هم مثل بقیه فقط یه عضو مجمع هستی. پس در همون حد بمون.
مانی
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۴
مرسی از نظرات محمد / علی / محمد حسین / مهدی / نام و نام خانوادگی و شهین
واقعا به داشتن همچین مردم باشعوری به خودم میبالم
*** عشقست کی روش ***
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر