فهرست
ایراندوست: ملون سال بعد برای کسب سهمیه بسته می شود/ اولادی در منزلش مصدوم شد
ایراندوست: ملون سال بعد برای کسب سهمیه بسته می شود/ اولادی در منزلش مصدوم شد

ایراندوست: ملون سال بعد برای کسب سهمیه بسته می شود/ اولادی در منزلش مصدوم شد

آی اسپورت- نصرت ایراندوست و تیمش این هفته در غیاب 5 بازیکن اصلی در سپاهان با اصفهان دیدار می کنند. سرمربی سفیدهای انزلی امروز در کنفرانس خبری پیش از این بازی، وعده داد که تماشاگرها بازی خوبی را تماشا خواهند کرد. 

دیدار این هفته با سپاهان چطور از آب درخواهد آمد؟

 سپاهان تیمی باسابقه است که از سال‌های دور نیز خاطرات خوبی از این شهر و این تیم دارم. امیدوارم که در این مسابقه نیز که از لحاظ فنی مطمئنم بازی خوبی خواهد بود تماشاگران لذت ببرند.

 به نظر می‌آید که ملوان در جناحین مشکل دارد و در دفاع نیز ضعیف عمل می‌کند آیا برای بازی فردا در این زمینه ها کار کرده اید؟

 مطمئنا نقاط ضعف‌مان را برطرف خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا تیم‌مان متعادل شود و علاوه بر جناحین از مرکز زمین هم حمله خواهیم کرد.

 در نبود 6-5 بازیکن تیم ملوان برخی‌ها اعتقاد دارند که این تیم درآستانه شکستی دیگر است 

هر تیمی متشکل از 35 بازیکن است و ما هم تیمی بسته‌ایم که همه بازیکنان‌مان خوب هستند و می‌توانند هم در بازی‌های حذفی و هم در لیگ به ما کمک کنند اما قصد داریم که در نبود این 6-5 بازیکن، جوانان شایسته تیم را جایگزین کنیم.

 به نظر می‌رسد هر تیمی میانه میدان را در اختیار داشته باشد، برنده این دیدار خواهد بود، آیا در نبود مازیار زارع تیم‌تان در این بخش با مشکل مواجه خواهد بود؟ 

 مطمئنا نبود زارع که کاپیتان و رهبر تیم است، تاثیرگذار خواهد بود اما یکی جوان شایسته که دست پرورده خود مازیار هست، جانشینش خواهد بود. حتی در بازی برابر استقلال خوزستان نیز به خوبی توانست این بازیکن جایگزین زارع شود.

تایید می کند که اولادی بیرون زمین فوتبال مصدوم شده است؟ 

 اولادی بعد از تمرین وقتی به منزل می‌رود، سر می‌خورد و دستش را می‌برد اما دیروز عمل موفقیت‌آمیزی انجام داد و هفته‌های بعد نیز به بازی خواهد رسید.

هدف گذاری مالک ملوان در این فصل چه بوده است؟

 تمام تلاش مالک باشگاه این است که در سال ‌آینده تیم به گونه‌ای بسته شود که به مسابقه‌های آسیایی راه پیدا کند و من نیز برنامه‌ای یک ساله برای این تیم دارم و کارم را ادامه خواهم داد.

 آیا در فصل نقل و انتقالات تمام خواسته‌های شما برآورده شد؟ 

به هر حال در فصل نقل و انتقالات دوست داشتیم تعدادی از بازیکنان‌مان که قراردادشان تمام شده بود را نگه داریم اما جوی ایجاد شد که بازیکنان احساس کردند شاید به مبالغی که در قراردادشان می‌بندند نخواهند رسید، باعث شد که عده‌ای از این تیم بروند و عده‌ای هم جذب نشوند اما بازیکنانی که مانده‌اند می‌توانند شهادت دهند که مالک باشگاه به تمام تعهداتش عمل می‌کند اما کمبودهایی در تیم داریم که تلاش می‌کنیم تا نیم فصل بازیکن مورد نظرمان را جذب کنیم تا تیم‌مان تقویت شود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-03 17:47:06
نظر دهید

۲ نظر
کامران ملوانی
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۳
احترام به پیشکسوت وقتی ارزش داره که پیشکسوت هم احترام خودش و داشته باشه . اما این پیرمرد . تو هپروت سیر میکنه . طرف فکر میکنه هنوز جام تخت جمشیده . عزیز چی میخواهید از این فوتبال . برید بزارید 4 تا جوون بیاد عرض اندام کنه . شما که چیزی اضافه نمیکنی . بس نیست فحش خوردن
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۷
انشالله سهیمه دسته یک فصل بعد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر