فهرست
گزارش روز:همه گزینه هایی که یونایتد در خریدشان ناکام شد
گزارش روز:همه گزینه هایی که یونایتد در خریدشان ناکام شد

گزارش روز:همه گزینه هایی که یونایتد در خریدشان ناکام شد

آی اسپورت - منچستر یونایتد در تابستان امسال با هزینه کردن 150 میلیون پوند برای خرید 6 بازیکن، رکورد جدیدی در لیگ برتر جزیره از خود به جای گذاشت. خرید هایی که به درخواست لوئیس فن خال صورت گرفتند.

اما \"Espn\" امروز گزارش داد که اینها، همه خواسته های این مربی نبوده و فن خال هلندی 5 بازیکن دیگر را هم به مدیران یونایتد پیشنهاد داده بود.

یکی از این بازیکنان،آرتورو ویدال بازیکن اهل شیلی تیم یوونتوس بود. با این حال مصدومیت کهنه زانوی این بازیکن و عدم علاقه یووه به از دست دادن یکی از مهره های تاثیر گذارش، سبب شد تا مذاکرات با این بازیکن به نتیجه ای نرسد.

دومین بازیکن، متس هوملس آلمانی بود. از ابتدای تابستان، بحث آمدن این مدافع ملی پوش دورتموند به یونایتد بر سر زبان ها بود. حتی در آخرین روز نقل و انتقالات و به هنگام مذاکره دو باشگاه برای بازگشت کاگاوا به دورتموند، بار دیگر بحث انتقال هوملس به یونایتد مطرح شد.

مدیران منچستر یونایتد حاضر بودند تا کاگاوا را بعلاوه 20 میلیون پوند به دورتموند بدهند و در ازایش هوملس را به خدمت بگیرند که با مخالفت جدی یورگن کلوپ، این موضوع منتفی شد.

سومین بازیکن ویلیام کاروالیو نام داشت. مدافع پرتغالی اسپورتینگ که تا روز آخر امیدوار به انتقال به یونایتد بود؛ اما این امر هم ممکن نشد.

چهارمین بازیکن نایجل دی یونگ نام دارد. بازیکن هلندی میلان هم به دلیل مخالفت میلانی ها به منچستر یونایتد منتقل نشد.

اما مهمترین بازیکنی که فن خال دوست داشت تا به الدترافورد بیاورد؛ کوین استروتمن، هافبک هلندی تیم رم بود که به دلیل مصدومیتش امکان اینکه به تیم فن خال بپیوندد میسر نشد.


  ۳  
آی اسپورت
2014-09-03 18:34:05
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۴
این منچستر رو اگه میزاشتن،میومد منم میخرید.چه خبره اخه،اصن بازار نقلو انتقالاتو به هم زده.
Mohammed-R
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۹
من نمیفهمم چطور تیم مویس رو که برپایه سیاست الکس فرگوسن و ساختن تیم از دل خود منچستر داشت بنا میشد رو با این تیم لوی فن خال که 5 تا بازیکن ستاره خریده و میخواسته 6 تا دیگه هم بخره(جمعا یه ترکیب 11 نفره) با هم مقایسه میکنن...به نظرم مویس سرمربی فوق العاده ای نبود ولی اگه میدونست بعد از 7 ماه قراره اخراجش کنن مثل فن خال به جای بازی با یانگ و نانی 11 تا ستاره میخرید و تیمش میرسید به 4 تای اول.
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۴۲
بفرما بازیکن بخر بازم. تورو خدا تعارف نکنیا. اسکلها با این کارا تیم نمیشین برید راه بارسا رو ادامه بدید. خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر