فهرست
طعنه ولبک به منچستریونایتد: آرسنال باشگاهی در اوج است
طعنه ولبک به منچستریونایتد: آرسنال باشگاهی در اوج است

طعنه ولبک به منچستریونایتد: آرسنال باشگاهی در اوج است

آی اسپورت- دنی ولبک، خرید جدید باشگاه آرسنال، با معرفی این تیم به عنوان باشگاهی در اوج، به باشگاه سابقش، منچستریونایتد، طعنه زد.

ولبک در حالی با انتقالی 20 میلیون یورویی راهی امیریتس شد که یونایتدها این فصل با هدایت فن خال هنوز نتوانستند در لیگ برتر به پیروزی برسند.

ولبک که به نظر می رسد از تصمیم فن خال برای قرار دادن او در لیست فروش هنوز ناراحت است، به سایت اختصاصی باشگاه آرسنال، در پاسخ به این سوال که آیا آرسنال باشگاهی در اوج است، گفت:\" بله، مسلما. آنها در چند سال اخیر خوب کار کرده اند و سال گذشته توانستند قهرمان اف ای کاپ شوند. فکر می کنم اکنون زمان آن است که برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش کنیم. من یک مدال قهرمانی در لیگ برتر را دارم و می خواهم یکی دیگر به دست بیاورم.

من از کودکی در منچستریونایتد بودم و دوران فوق العاده ای در این باشگاه داشتم. فکر می کنم آمدن به آرسنال مرحله بعدی در پیشرفتم است تا به همه نشان بدهم که به عنوان یک بازیکن چه کارهایی می توانم انجام بدهم. در زندگی همه چیز تغییر می کنم و فکر می کنم باید در هر موقعیت، باید تلاش کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید. واقعا فکر می کنم که آمدن به آرسنال تصمیم درستی بود.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-03 18:06:02
نظر دهید

۲ نظر
هوادارچلسی کبیر
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۷
ولی منچسترتیمی نیست که بخوادتواین حالت بمونه
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۰
آخرین قهرمانی لیگ برترشون کی بود آقای اوج،بهتراین رفت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر