فهرست
کرانچار: تیم امید برای موفقیت مان مانع تراشی می کند/ به پیروزی برابر ملوان احتیاج داریم
کرانچار: تیم امید برای موفقیت مان مانع تراشی می کند/ به پیروزی برابر ملوان احتیاج داریم

کرانچار: تیم امید برای موفقیت مان مانع تراشی می کند/ به پیروزی برابر ملوان احتیاج داریم

آی اسپورت- تیم فوتبال سپاهان اصفهان، فردا در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر در زمین خود به مصاف ملوان می رود، این بازی برای طلایی ها اهمیت بسیار زیادی دارد. کرانچار البته در کنفرانس خبری امروز، کمی نگران وضعیت بازیکنان غایب تیمش در این مسابقه بود. 

اوضاع سپاهان پیش از دیدار با ملوان جگونه است؟

 در حال حاضر به وضعیتی رسیدیم که برای این که بتوانیم گامی رو به جلو برداریم احتیاج به برد مقابل ملوان داریم اما در راه رسیدن به قهرمانی و صدر جدول تیم ملی امید برای ما مانع‌تراشی می‌کند. کریمی، شریفی و میلاد سرلک به همراه تیم ملی امید عازم چین شدند و رحمان احمدی، شهاب گردان و حمودی را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و باید بگوییم که اوضاع به نحوی است که دچار کمبود بازیکن هستیم اما به هر حال امیدوارم بازیکنان جانشین بار را در برابر ملوان به دوش بکشند.

آیا با این نفرات توان شکست ملوان را دارید؟ 

 ضمن احترام به ملوان و در حالی که این تیم در سال گذشته با زدن دو ضربه پنالتی ما را در خانه شکست داد اما در بازی فردا برای رسیدن به هدفمان اجازه نمی‌دهیم ملوان برای ما مانع‌تراشی کند. بازی با ملوان برای ما علی‌رغم همه مشکلات اهمیت زیادی دارد اما با بازگشت عقیلی و شجاع خلیل‌زاده امیدوارم تیم ما تقویت شود و این مسابقه را به نفع خودمان تمام کنیم.

 آیا مهدی امینی دروازه‌بان سپاهان در بازی فردا خواهد بود؟

 نمی‌توان قطعی صحبت کرد و باید دید مصدومیت رحمان و شهاب در چه وضعی است و اگر این دو بازیکن نتوانند بازی کنند نوبت به مهدی امینی می‌رسد.

وضعیت حاج صفی به کجا رسید؟ 

 تا این لحظه خبر موثقی نداریم اما این بازیکن باید ظرف دو سه روز آینده به تمرین‌های ما برگردد. اگر واقعا برگشته باشد، ابتدا باید با او گفت‌وگویی کنم که در 17 روز گذشته چه شده است و بعد تصمیم‌گیری می‌کنیم که آیا در بازی فردا نیمکت‌نشین باشد یا به میدان برود.

آیا امکان حضور  همزمان رسول و محرم در زمین وجود دارد؟ 

 شرایط مسابقه همه چیز را تعیین می‌کند اما محرم در بازی با ذوب آهن نشان داد که آرام آرام به شرایط ایده‌آلش نزدیک شده اما ما در برابر صبا و تراکتورسازی سعی خواهیم کرد که دقایق استفاده از محرم در میدان را بیشتر کنیم و به تدریج او را به بازی بگیریم اما زمان و نیاز ما نشان می‌دهد که آیا می‌توان از رسول و محرم همزمان استفاده کرد یا خیر.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-03 18:08:58
نظر دهید

۲ نظر
علی رضـــا
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۱
موفق باشی سرمربی بــزرگــ..
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۴
موفق باشی سرمربی بــزرگــ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر