فهرست
دل بوسکه:با فلورنتینو پرز هیچ مشکلی ندارم / وضعیت کاسیاس نامعلوم است
دل بوسکه:با فلورنتینو پرز هیچ مشکلی ندارم / وضعیت کاسیاس نامعلوم است

دل بوسکه:با فلورنتینو پرز هیچ مشکلی ندارم / وضعیت کاسیاس نامعلوم است

آی اسپورت - ویسنته دل بوسکه در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه با فرانسه در مورد شرایط این روزهای تیم ملی اسپانیا صحبت کرد.

وی گفت : \" به عنوان یک تیم، در جام جهانی برزیل خوب ظاهر نشدیم.از بازیکنانم خواسته بودم که به خوبی تمرین کنند و مشارکتشان هم فوق العاده بود.بازیکنانم بخصوص در بازی با استرالیا که تشریفاتی بود عالی بازی کردند. توجه داشته باشید که حضور در چنین دیدارهایی، از لحاظ انگیزشی بسیار دشوار است.

خیلی از بازیکنان من در آن تورنمنت در شرایط آمادگی ایده آلشان قرار نداشتند. مثلا دیه گو کاستا 100 درصد آماده نبود. اما از تلاش او باید قدردانی کنم که همه کار کرد تا خودش را به جام جهانی برساند.\"

وی ادامه داد : \" از ترکیب تیم اسپانیا در جام جهانی دفاع نمی کنم اما این ترکیب تفاوت چندانی با خواسته مردم در نظرسنجی ها نداشت. در ورزش از این اتفاقات می افتد . به هر حال گذشته ها گذشته و باید روبه جلو نگاه کرد \"

دل بوسکه در مورد کاسیاس نیز گفت : \" وضعیت ایکر مبهم است. شکی نیست که او روزهای خوبی را نمی گذراند. قصد ندارم که در جریان کارهای روزمره باشگاه ها قرار بگیرم.در حال حاضر او دروازه بان اول ما محسوب می شود\"

دل بوسکه در مورد اتهاماتی که به او در جشن قهرمانی رئال در سوپرجام اروپا زده بودند توضیح داد : \"روز بازی فینال سوپرجام اروپا در کاردیف خیلی ها مرا متهم به بی ادبی کردند. چرا که فکر می کردند من با فلورنتنیو پرز رئیس رئال دست نداده ام. اما واقعا شما چنین فکر در مورد من می کنید؟ واضح است که من با او دست دادم و به او قهرمانی رئال را تبریک گفتم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-03 18:18:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر