فهرست
کلانتری: به زور که نمی شود یک شهر را فوتبالی کرد/ نمی توانم در قم زندگی کنم!
کلانتری: به زور که نمی شود یک شهر را فوتبالی کرد/ نمی توانم در قم زندگی کنم!

کلانتری: به زور که نمی شود یک شهر را فوتبالی کرد/ نمی توانم در قم زندگی کنم!

تمام بازی های صبا بدون تماشاگر بوده و در ادامه فصل نیز به همین شکل خواهد بود. خیلی افراد دوست ندارند تماشاگر داشته باشیم. به زور که نمی شود یک شهر را فوتبالی کرد.

آی اسپورت-از حرف های ایوب کلانتری مشخص است که وی در صبا و مخصوصا شهر قم شرایط متفاوتی نسبت به دو تیم سابقش یعنی فجر شیراز و فولاد اهواز تجربه می کند.

هافبک صبا درباره علت دو باخت اخیر تیمش به \"آی اسپورت\" می گوید: با تیم هایی بازی داشتیم که از مدعیان لیگ هستند و به تیم های ضعیفی نباختیم. ضمن اینکه بضاعت ما و تراکتور و پرسپولیس قابل مقایسه نیست.

او ادامه می دهد: با تلاش بازیکنان انشاالله نتایج قبل را جبران کنیم و می خواهیم از همین هفته سه امتیاز بازی با راه آهن را بگیریم.

کلانتری در پاسخ به این سوال که آیا زدن سه گل از هفت گل صبا توسط شما، نشان دهنده ضعف خط حمله صبا نیست؟ خاطر نشان کرد: اصلا اینطور نیست.بازی های صبا را ببینید متوجه می شوید بی دقتی زیادی داشتیم. اگر از موقعیت ها استفاده می شد، الان احمد حسن زاده باید با اختلاف آقای گل لیگ بود.

بازیکن صبای قم با بیان اینکه در دفاع نیز مشکلی نداریم، یادآور شد: خدا را شکر هیچ مشکلی نیست و روز به روز دفاع هم بهتر می شود.

او در مورد مستقر شدن خود و خوانواده اش در قم می گوید: خیر. من تا آخر فصل مسیر قم - تهران را می آیم و می روم. بازیکنان زیادی مثل من این کار را می کنند، چون قم جای زندگی کردن نیست!

کلانتری ابراز داشت: در قم نه امکانات خوبی داریم، نه تماشاگر و اگر تمرینات در تهران باشد خیلی بهتر است.

هافبک صبا درباره کمبود تماشاگر در مسابقات خانگی تیمش نیز اذعان داشت: بازی با پرسپولیس را نبینید که هوادار داشتیم. تمام دیدارهای صبا بدون تماشاگر بوده و در ادامه فصل نیز به همین شکل خواهد بود. خیلی افراد دوست ندارند تماشاگر داشته باشیم. به زور که نمی شود یک شهر را فوتبالی کرد و باید گفت مردم قم فوتبالی نیستند.

  ۹  
آی اسپورت
2014-09-03 18:30:07
نظر دهید

۹ نظر
شایان
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۸
مردم قم فوتبالی نیستن?!هر سال موقع بازیهای پرسپولیس و استقلال ورزشگاه پر میشه خیلی هام پشت در می مونن!مردم قم بیکار نیستن ک تیمی ک ماله این شهر نیست و همچین بازیکنایی تو این تیمن و ورزشگاه هم ک چند کیلومتر خارج شهره برن اونم با این کیفیت بازیا
من
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۶
قم جای زندگی نیست؟؟؟!!!
مگه بالای یک ملیون نفر در قم زندگی نمی کنند؟
متأسفم برای مسئولین قمی که بایزیکن تیمشون همچین حرف بی ادبانه ای زده و باهاش برخوردی نشده
مهدی
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۲
من به عنوان یک قمی تایید می کنم.قم جای زندگی نیست.
میلاد
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۲
خداییش راست میگه.قم غیر از اینکه یه شهر مذهبی هست دیگه چی داره؟؟
rasul
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۳۳
شهر قم هر مشکل و محدودیتی داشته باشه بازیکن تیم که مهمون هم حساب میشه نباید با این لحن در مورد قم صحبت کنه: "قم جای زندگی کردن نیست".
ما خودمون واقف به خیلی از مشکلات شهر هستیم اما بعضا اظهاراتی می شنوی که انگارشهرای دیگه چقد اختلاف با قم دارن. خدارو شکر بقیه شهرها را هم دیدیم. اما بپذیریم که خیلی از مشکلات قم مشکلات کلان کشوریه و مختص به قم نیست ...
علی رضـــا
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۲
این را باید به مسؤلانی گفت که به زور می خواستند فوتبال را به همه جا ببرند.. نمونه بارز آن هم انتقال پاس به همدان و در نتیجه نابودی این تیم بــزرگ..
-
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۳۷
حسین بادامکی هم گفته بود خونوادمو نمیارم قم، مسئولین باشگاه صرفاً الاغ تشریف دارن تو دهن اینا نمیزنن
علی
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۳
همین مونده بود این بگه :))
میگن شهر که شلوغ شه قورباغه هفتیر میکشه ها این همین قورباغه هس :))=))
Alireza
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۶
من قمی ام
قم جای زندگی نیست
ما اینجا نفس میکشیم و آخوند میبینیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر