فهرست
نگاه بدبینانه به تعویض‌های پرسپولیس/ اقتدار!
نگاه بدبینانه به تعویض‌های پرسپولیس/ اقتدار!

نگاه بدبینانه به تعویض‌های پرسپولیس/ اقتدار!

آی اسپورت- بعد از بازی پرسپولیس و الاهلی صحبتهای زیادی درباره تعویضهای برانکو مطرح شد. او طی دو دقیقه سه بازیکن کلیدی تیمش( طارمی، احمدزاده و مسلمان) را بیرون کشید. تعویضهایی که البته بازی را به سود پرسپولیس برگرداند. اگر چه گفته می شود عملکرد نه چندان خوب این سه بازیکن باعث تعویضشان شده اما یک نگاه بدبینانه هم به ماجرا وجود دارد. اینکه برانکو با تعویض سه بازیکن سرشناس تیمش، کسانی را از زمین بیرون کشیده که شایعاتی درباره پاس ندادنشان به منشا وجود داشت تا با ورود منشا به میدان دیگر حرف و حدیثی درباره پاس ندادن به مهاجم نیجریه ای مطرح شود. برانکو یکروز قبل از مسابقه به منشا گفته بود به کسی اجازه نخواهد داد که عمدا به او پاس ندهد. آنهایی که بدبینانه به این تعویض ها نگاه کردند اعتقاد دارند پرفسور خواسته با این تعویض ها به طارمی و رفقایش اثبات کند که رئیس اصلی اوست و همه باید تابع نظر او باشند.

۳ ۵  
آی اسپورت
2017-08-24 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ناصر
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۰۲
به نظر من برانکو فقط یک ریسک بزرگ و هوشمندانه کرد و گرفت. این همه داستان نداره. دید اون ترکیب همیشگی رو کاملا تیم حریف شناسایی کرده، پس با وجود بازیکن های با کیفیتی که رو نیمکت داشت, دست به ریسک زد که گرفت.
سیما
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۲۷
بابا 2ساله این 3 تا بازیکنای اصلی نگتیم بودن بالاخره یه مربی پیدا شد که پرسپولیسو خوب آنالیز کرد و قشنگ طارمی و مسلمان رو خلع سلاح کرده بود برانکو هم بهترین کارو کرد کاری که هر مربی با دانشی میکنه تقصیر برانکو نیست که 2 ساله مسلمان پاس میده طارمی هم گل میزنه هیچکدوم از مربیان داخلی هم نتونستن کاری بکنن
اس مال
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۴۰
سوالی که پیش میاد اینه : پس برای چی بازیکن خریده؟ برای گرم کردن نیمکت؟ بازیکن کی میتونه خودشو نشون بده وقتی دقیقه 85 قراره بیاد تو زمین؟ آیا اصلا انگیزه ای باقی می مونه؟ تو تیم فوتبال باید شایسته سالاری باشه یا رفیق بازی؟ ...بابا (فرشاد احمدزاده) یا حتی امیری چرا تحت هر شرایطی باید تو زمین باشن...؟
۲
حمید
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۲۹
یعنی اگه برانکو بیاد تیم رو با دو نفر فقط شامل طارمی و منشا بفرسته زمین و این دو نفر توی این ترکیب فرضی 200 بار بهم پاس بدن باز هم یک عده هستند که میان اینجا می نویسن طارمی و منشا با هم قهرن و به هم پاس نمیدن. خب شما فکر می کنین هدفشون چیه از این مطالب؟
حاشیه اسپورت
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۳
تو رو خدا بس کنید این حاشیه های مسخره رو
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر