فهرست
قلعه نویی: اصل کار ما در دادسرا است نه کمیته اخلاق/ دلم فقط برای موسوی میسوزد که بازی خورد/ به قیمت کنار رفتن از فوتبال هم تا انتها پیش می روم
قلعه نویی: اصل کار ما در دادسرا است نه کمیته اخلاق/ دلم فقط برای موسوی میسوزد که بازی خورد/ به قیمت کنار رفتن از فوتبال هم تا انتها پیش می روم

قلعه نویی: اصل کار ما در دادسرا است نه کمیته اخلاق/ دلم فقط برای موسوی میسوزد که بازی خورد/ به قیمت کنار رفتن از فوتبال هم تا انتها پیش می روم

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی پیش از شروع نشست خبری از چمن ورزشگاه شهید بهنام محمدی بازدید کرد و سپس در نشست خبری قبل از مسابقه با نفت مسجد سلیمان حاضر شد و اظهار داشت: خوشحالم که در شهر اولین‌های خاورمیانه هستم و می‌گویند این شهر در 76 مورد اولین‌های خاورمیانه بوده است و انشالله که دولتمردان ما هم به این شهر توجه بیشتری داشته باشند. اولین چاه نفت، اولین بیمارستان، اولین زمین گلف و ... در این شهر بوده است و آن‌طور که شایسته مردم میهمان نواز این شهر است امکانات برایش فراهم کنند. این عشق و علاقه مردم را نشان می‌دهد زیرا میهمان‌نوازی خوبی کردند و محبت کردند. معاون فرماندار آمد و این ها زیبایی فوتبال است و مردم از فوتبال می‌خواهند لذت ببرند. قهرمانی‌ها تمام می شود  و اکنون دیگر تب جام جهانی تمام شده است و زیبایی‌ها فوتبال همین مسایل است.

وی  درباره شناخت از تیم مسجد سلیمان خاطر نشان کرد: دو سه بازی این تیم را دیدم،تیم با برنامه و خوبی است. تیمی که موقعیت خلق می‌کند، خطرناک است و معتقدم جایگاهش در انتهای جدول نیست و به بازیکنانم گفته‌ام سخت‌ترین بازی ما در 7 هفته اول همین مسابقه با نفت است و مربی مثل باقری نیا دارد که هر تیمی بوده هدفش خدمت است و امیدوارم بازی خوب و تاکتیکی شود. زمین ورزشگاه هم جز زمین های خوب است و می‌توان فوتبال بازی کرد.

 

امیر قلعه‌نویی در ادامه نشست خبری در مورد مشکلات فنی استقلال در گلزنی، گفت: تیم استقلال در 50 متر روبه جلو خیلی خوب است.ما ضعف‌های فصل قبل را پوشش داده‌ایم و بیشترین گل زده را در لیگ این فصل داریم ولی اگر نیاز باشد در نیم فصل این مسئله را پوشش می‌دهیم. اگر نیاز باشد مهاجم می‌گیریم. برهانی، قاضی و شهبازاده گلزنی می‌کنند و از همه مهم‌تر پاسی بود که سجاد به قاضی داد.خودش هم می‌توانست گلزنی کند، اما او پاس گل داد. مشکلات ما در خط دفاع هم حل می‌شود.

 

وی در مورد استفاده از بازیکنان تیمش در پُست‌های غیر تخصصی، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد.با توجه به بازیکنانی که در اختیار نداریم باید جابه جایی انجام بدهیم. مثلا خرسندنیا از بازیکنان خوب هافبک دفاعی است اما به دلیل مشکلاتی که داشتیم نتوانستیم در پست تخصصی‌اش از او بازی بگیریم.

 

قلعه‌نویی  در مورد وضعیت آب و هوایی مسجد سلیمان، گفت: اگر اشتباه نکنم این شهر در شمال خوزستان است و خوش آب و هواست و دما هم کم شده است و شرایط دمایی هم خوب است.

 

سرمربی استقلال در مورد رای کمیته اخلاق و تبرئه شدن خودش، گفت: وقتی توکلت به خدا باشد نباید از چیزی هراس داشته باشی و این مسئله یک بازی بود. من ناراحت ایمان موسوی هستم، او یکی از بازیکنان خوب ایران است، در بازی قرار گرفت که نباید قرار می‌گرفت. اصل کار ما در دادسر است و تا انتها این مسئله را پیگیری می‌‌کنیم. قداست فوتبال ما زمانی شکسته شد که بازیکن را مقابل مدیرعامل قرار دادند، این اتفاق مربوط به 12-13 سال پیش است که یک بازیکن را مقابل امیر عابدینی قرار دادند و این مسئله فوتبال ما را به بیراهه برد. حتی به قیمت کنار رفتن امیر قلعه‌نویی از فوتبال تا انتها پیش می‌روم.اگر خوب هستی ، مرد هستی یا هرچه... باید تا آخر بروم. کمیته اخلاق یک حکمی داده البته زمانی که آبروی افراد مطرح است باید محکم‌تر برخورد شود و ما در دادسرا این مسئله را پیگیری می‌کنیم.

 

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که هدف‌تان در دیدار با نفت مسجد سلیمان چیست، گفت: شروع و ادامه بازی یک بحث است و هدف اول ما این است که گل نخوریم و بعد به گل برسیم. نفت تیم جوان و تکنیکی است که باید فضا را از بازیکنان تکنیکی این تیم بگیریم و در مورد نقاط ضعفش هم اجازه بدهید صحبت نکنیم.

 

قلعه‌نویی در مورد اینکه گفته بود امیدوار رضایی و راننده‌اش در تیم استقلال نقش دارند، گفت: من چه چنین حرفی زده‌ام؟!  امیدوار رضایی انسان بسیار بزرگواری است و نگاهش رنگی نبود. در حوزه انتخابیه‌اش آدم موفقی بود که نماینده شد و نیتش خدمت بود. وقتی می‌گویند همه ایران سرای من است یعنی همین او در بیمارستان لقمان من دیده‌ام که چطور خدمت می‌کند. همین که بازی‌ها در شهر مسجد سلیمان برگزار می‌شود کار کمی نیست و زحمت زیادی کشیده شده است.

 

سرمربی استقلال در مورد اینکه تیمش شانس اول قهرمانی است، گفت: زود است در مورد این مسایل حرف بزنیم اما شرایطمان از فصل گذشته بهتر است. ما فصل گذشته در جناح چپ حرکت لازم را نداشتیم و بحث هافبک دفاعی و مهاجمان مسایلی داشتیم اما فوتبال همین است. چه کسی فکر می کرد که منچستر یونایتد با مویس خوب نتیجه نگیرد و الان هم با فان خال هم خوب نتیجه نگرفته است، در حالی که منچستر همان است و بودجه و ساختارش عوض نشده اما نتوانسته خوب نتیجه بگیرد واکنون در رده پنجم و ششم جدول است.

  ۱۷  
آی اسپورت
2014-09-03 19:16:16
نظر دهید

۱۷ نظر
خراب مورینیو
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۳
از همه چی گفت ... جز اینکه اون اقایی که میگن یا گفتن بهش که یک ساله ازش طرد شده کی بود چی بود ؟؟؟
به نظرم تا این واسطه ها محاکمه نشن اساسی وضع همینه ... من یفین دارم که شخص امیرخان گفته بهش که بگو منو نمیشناسی ... بعدا خودم آزادت میکنم !!!!!!!! .... بالاخره ما هم داریم توی این مملکت زندگی میکنیم نا سلامتی :))))))))))))))))))))))
مشروح
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۰
قلعه نویی پاکه فقط به شکر کاملا اتفاقی دوروبریهاش آدمهای ناپاکی هسنتد!
حسینی
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۲
آقای خراب مورینیو هر تیمی برای جذب بازیکن به واسطه احتیاج داره و وقتی موسوی شکایت اون واسطه رو به مربی کرده از تیم اخراجش کرده ولی اون طرف کار فدراسیون حاتم و مولایی رو به جرم کارت به کارت محروم کرد ولی علی دایی هر دو نفر رو کنار تیم پرسپولیس نگه داشته.خودت تفاوت رفتارها رو ببین و قضاوت کن.
صدای مردم
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۲۳
اگه تو تبره نمی شدی که باید شک میکرد بهش برادر.خیلی خوب معلومه کی راست میگه اما فعلا قدرت دسته شماست.جون من بچاپ
انجمن ضد قلعه نویی در فیس بوک
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۰
ماستمالی به سبک کمیته اخلاق !
کمیته اخلاق امیر قلعه نویی را از هر گونه اتهام مبرا دانست البته به دلیل دوروبریهای ناپاک به او تذکر داد! حسین کعبی ، ایمان موسوی و رحمتی هم محکوم شدند!
جالب این جاست وقتی بحث قلعه نویی و نکونام پیش امد قلعه نویی در مصاحبه دوم مجبور شد بر خلاف میل باطنی اش اعتراف کند در مورد ایمان موسوی با فرد خاطی برخورد کرده است . این فرد خاطی همان دلال معروف یعنی منصور عظیمی است. وقتی خود قلعه نویی اعتراف به ناپاکی طرف می کند این می شود بزرگترین سند! قلعه نویی از ابتدای فصل قبل از سوی کمیته منشور اخلاقی تذکر می گیرد که نباید با این دلال کار کند ولی قلعه نویی مقاومت می کند اما پس از گذشت 8-9 ماه برخلاف میل باطنی اش مجبور می شود با توجه به فشار رسانه ها ارتباطش را با منصور عظیمی به شکل ظاهری قطع کند! در واقع قلعه نویی از ابتدای فصل قبل از قضیه موسوی و دلال نزدیک به خود خبر داشته و به روی خودش نمی آورده! حال این که چرا قلعه نویی به حضور یک دلال ناپاک کنار خود اصرار داشته آیا مشکوک نیست؟
ضمن این که تناقض در مصاحبه های قلعه نویی در باره منصور عظیمی به چشم می خورد که سندی است برای دروغگویی ایشان!
قلعه نویی در مصاحبه هایش ادعا کرده بود که منصور عظیمی قبلا دچار اشتباهاتی شده که حال توبه کرده است و من نیز دارم به او کمک می کنم تا سالم برگردد! چند ماه بعد هم مصاحبه کرده و گفته منصور عظیمی سالها در فوتبال است و فقط در قضیه ایمان موسوی اشتباه کرد! حال این که بالاخره این دلال قبلا اشتباه داشته یا فقط قضیه ایمان موسوی بوده در این مصاحبه ها نامشخص است!
ما در پاکی قلعه نویی دچار شک بودیم حالا در پاکی کمیته اخلاق هم باید با تردید به موضوع نگاه کنیم!
https://www.facebook.com/pages/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B6%D8%AF-%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%DB%8C/411227678970382
محمد
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
مافیا همه رو میتونه بخره خصوصا مهدی رحمتی پول پرست
بهزاد
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۶
تف به ذاته نکونام اشغاله عرضیه.....
نارمک
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۲
این احمق هایی که هنوز نسبت به امیرخان شک دارن باید برن افکار فاسد خودشونو تیمار کنن.
ازنا
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۴
وهمچنان حسودان بر طبل تو خالی کینه و حسادت میکوبند
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۸
خواهشا لنگیای لجن خوار خفه بشن خودش گفت که تو دادسرا پی ماجرا رو میگیره ،همه اراجیف شماها از ترس و حسادت به امیرخانه که مربی با عرضه مثل امیرندارین و چندین ساله در حسرت جام عرعر میکنید ولی مطمن باشید تا امیرخان زنده است شماها از حسادت وحرص خوردن خواهید مرد! در ضمن مافیا هم کلیه عوامل تیم خودتون بود از اون شیرینی و رویانیان بگیر تا سردستشون بابک زنجانی که کارشون به زندان رفتن و مصادره اموال کشید والبته برا آقا شیرینی که زندان ساخته و با جعل چک قاضی دوباره برخواهد گشت!فقط میمونه علی لابی کارت به کارت که اونم به موقش دستش رو میشه.
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۹
خوبه علیو عادل نشون داد والا میشد فرشته
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۴
چه اسمی گذاشته این حاج محمد مایلی کهن گروهبان قند علی کمیسیون اصل نود یغه تبانی کاران زیادی را خواهد گرفت
Amir
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۲
خیانتى که تو در فوتبال ایران کردى هیج کسى نکرده همه آش حرف از خدا و رسول میزنى ،،،،، همان خدا و رسول یک روزى جواب تو رو میده فکر کردى که روز قیامت هم کمیته أخلاق هستش که همه جیز رو ماست مالى کنى و مظلوم نمائی کنى و حق مردم رو بخورى ،،،، و - ل یا ،، ک- ر منظورم ولنجک و کردان هستش مرکز کثافت کارى هاى رئیس مافیا
بختیاری
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۷
تو مچد سلیمون آتیشتون ایزنیم :)))
کیسه
علیرضا
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۴۹
آقای انجمن فیسبوکی شما از اصل ماجرا خبر نداری پس ساکت شو.عظیمی منشوری شدنش ربطی به ناپاکی و دلالی نداشته و حداقل هفت هشت سال در تبریز کار کرده و هیچکس شاکیش نشده و منصور عظیمی فقط به جرم شرکت در اعتراضات سال 88 بازداشت و بعد از آن پروانه کارش باطل شده.اگه قلعه نوعی گفته دچار اشتباهاتی شده به این خاطر بوده و اگه جای دیگه گفته تا قبل از قضیه موسوی موردی نداشته باز به همین دلیل بوده که اون شخص مشکل ناپاکی نداشته و بعد از اعتراض موسوی از تیم اخراجش کرده.ولی مربی مافیای شما با وجود محرومیت حاتم و مولایی باز از اون ها حمایت می کنه و اون ها رو کنار تیم نگه داشته.لطفا زیپ دهنت رو بکش تا بیشتر از این خجل نشدی.
امیر سهرابی
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۴۰
امیدوارم،در صورت تکرار چنین اتهاماتی از سوی افراد بی وجدان کمیته اخلاق ارای سنگینی صادر کنه که هر از خدا بی خبری به کسی توی رسانه ها اتهام نزنه.خدا جای حق نشسته...
4444
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۴۷
همه نگاه کنید لنگیا چه سوزشی دارند از کامنتهاشون مشخصه.این همه لابی کردید و به این و اون باج دادید که علیه ژنرال مصاحبه کنند آخرش ثابت شد ژنرال بی گناهه.راستی اگه چرا از کالت به کالت از معافیت سربازی از بابک زنجانی از پورشه از کارت های سوخت از پولادی از قهرمانیهایی که به گفته امیر عابدینی با تبانی بدست آمد از ناصر محمد خانی از اولین دوپینگیهای فوتبال ایران(نعیم سعداوی و فرشاد فلاحت زاده)از چک تقلبی آقای خود شیرین از میثاق معمار زاده از جریان انگشت کردن شیث توسط نصرتی از حکم علی دایی در استیناف و از هزار هزار مورد دیگه سخنی نمیگید.این تنها گوشه ای از تاریخ مبهم و تارریک یگانه باشگاه لنگی تاریخ است.فساد در تیم لنگ ریشه داره.حالا لنگیها بسوزید که امیر پاک است.هی برای خودتان خیالبافی کنید.یکی بیاد از موارد بالا دفاع کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر