فهرست
گیگز:با دی ماریا و فالکائو اعتماد به نفس یونایتد بیشتر می شود
گیگز:با دی ماریا و فالکائو اعتماد به نفس یونایتد بیشتر می شود

گیگز:با دی ماریا و فالکائو اعتماد به نفس یونایتد بیشتر می شود

آی اسپورت - باشگاه منچستریونایتد شروع خوبی در رقابت های این فصل لیگ برتر جزیره نداشته و با تنها دو امتیاز در رده 14 جدول قرار دارد. با این وجود این باشگاه در خرید بازیکنان شاخص در بازار نقل و انتقالات موفق عمل کرده و توانست بازیکنانی چون دی ماریا - دالی بلیند و فالکائو را همراه سه بازیکن خوب دیگر(لوک شاو-اررا-روخو) به خدمت بگیرد.

رایان گیگز اسطوره این باشگاه که امسال یکی از دستیاران لوئیس فن خال محسوب می شود به دیلی تلگراف گفت : \" اعتماد به نفس، مشکل فعلی یونایتد است. بیش از یک سال است که در الدترافورد بخصوص با چنین مشکلی روبرو هستیم. در بازی های بیرون از خانه با مشکلات بازی های خانگی روبرو نیستیم و این مشکلی است که خیلی زود باید حل شود؛ به کمک بازیکنانی چون دی ماریا و فالکائو \"

وی ادامه داد : \" ما در حال حاضر بازیکنان بسیار خوبی در تیممان داریم. بازیکنانی که می خواهند بهترین بازی هایشان را ارئه کنند و تماشاگران و مربی تیم را از خود راضی نگاه دارند. این مساله کمک زیادی به یونایتد خواهد کرد \"

گیگز در مورد سیستم 2-5-3 امسال یونایتد گفت : \" مطمئنم که بزودی بازیکنان با این سیستم خودشان را وفق خواهند داد. فقط به کمی زمان بیشتر نیاز است.ما مشتاقیم که این سیستم هر چه زودتر به نتیجه برسد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-03 19:15:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر