فهرست
مرزبان: آرزویم این است 35 امتیاز بقا را بگیریم!/ یک امتیاز هم بگیریم خوشحالیم
مرزبان: آرزویم این است 35 امتیاز بقا را بگیریم!/ یک امتیاز هم بگیریم خوشحالیم

مرزبان: آرزویم این است 35 امتیاز بقا را بگیریم!/ یک امتیاز هم بگیریم خوشحالیم

آی اسپورت- علیرضا مرزبان در خصوص دیدار تیم‌های پدیده خراسان و استقلال خوزستان گفت: از بودن در اهواز خوشحالم. دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) را هم تبریک می‌گویم. درباره بازی باید بگویم که بعد از اینکه ما یک‌سری تغییرات انجام دادیم از نظر ساختاری هم یک‌ مقدار تغییرات و سازماندهی صورت گرفت.

وی ادامه داد: با یک اردوی فشرده و سخت سعی کردیم تا به آمادگی برسیم. هدف‌مان کسب کردن حداکثر امتیازات است. امتیازاتی که تا الان گرفته‌ایم خوب است. همه می‌دانند که گرفتن حتی یک امتیاز هم در این لیگ سخت است.

سرمربی پدیده تاکید کرد: در بازی فردا خوب بازی می‌کنیم. تیم استقلال خوزستان بازیکنان خوبی دارد. کادر فنی استقلال خوزستان در حال کار کردن با تیمش است. ما حتی اگر با یک امتیاز برگردیم خوشحال خواهیم شد. ما از نظر تاکتیکی از تجربیاتی که از جام جهانی گرفتیم استفاده کردیم. تمرینات پرفشاری را انجام دادیم. مهم‌ترین بخشی که داشتیم این بود که بازیکنان بتوانند یک سبک خاص داشته باشند و برای رسیدن به هدف خاص با یکدیگر خوب کار کنند.

مرزبان با انتقاد از زمین خوردن‌های بازیکنان برخی از تیم‌ها پس از جلو افتادن از حریف گفت: حرکات عجیب بازیکنان که خودشان را روی زمین می‌اندازند و وقت‌کشی می‌کنند من شدیدا با این مسأله مخالفم. ما باید فوتبال‌مان را حرفه‌ای کنیم.

وی افزود: آرزوی ما این است  که در آخر به این 35 امتیاز برای بقا در لیگ برسیم.

سرمربی تیم پدیده درباره رقم قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم تصریح کرد: رقم‌هایی که در قراردادها نوشته شده واقعی هستند ما همه چیز را صادقانه گفته‌ایم و ارقامی که از طرف ما نوشته شده و شما خوب می‌دانید که انتقاداتی هم برای جذب بازیکن به من شد. ما بازیکنانی به خدمت گرفتیم که جوان بودند. این بازیکنان در حال حاضر خودشان را به فوتبال ایران نشان می‌دهند. در کنار مجموعه و مربیان ما از کم شروع کردیم. اگر ما سوپراستارها را می‌خریدیم و نمی‌توانستیم نتیجه بگیریم اتفاقات بدی برایمان رخ می‌داد. ما تنها بازیکن سرشناسی که گرفتیم رضا عنایتی بود.

وی درباره غایبان تیمش گفت: ما یک بازیکن نیمه مصدوم داریم که وحید امرایی است. او خیلی خوب کار می‌کند. اما او را نیاورده‌ایم تا وضعیتش بهتر شود.

مرزبان در ادامه با انتقاد از سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در خصوص نحوه محرومیت بازیکنان دارای کارت زرد گفت: این سیستمی که در حال حاضر وجود دارد که بازیکنان محروم می‌شوند، در بازی تیم‌ها و بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد و باعث می‌شود تا در آینده نیز فوتبال ایران با مشکل مواجه شود. من امیدوارم سازمان لیگ مقدار بیشتری نگاه خود را تغییر دهد و این قانون را عوض کند.

     
آی اسپورت
2014-09-03 19:16:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر