فهرست

مارتینو: مربیگری در تیم های مسی طاقت فرساست

آی اسپورت- جراردو مارتینو، سرمربی تیم ملی آرژانتین، معتقد است که توجه زیاد رسانه ها به مربیان تیم هایی که لیونل مسی در آنها بازی می کند، مربیگری در این تیم ها را به کاری طاقت فرسا تبدیل می کند.

مارتینو سال گذشته در بارسا با مسی کار کرد و بعد از جام جهانی، جانشین الخاندرو سابه یا در تیم ملی آرژانتین شد. او معتقد است که فشار زیادی روی مربیان برای گرفتن بهتری بازی ها از مسی وجود دارد.

او به خبرنگاران گفت:\" وقتی این شانس را پیدا می کنید که مربی بازیکنی مانند لئو مسی باشید، دشوار است که بتوانید از اظهارنظرها و شایعات فاصله بگیرید. در دورانی که در بارسا با هم کار می کردیم، گفته می شد که او تلاش می کند خود را برای جام جهانی حفظ کند. اما او در لالیگا 30 گل به ثمر رساند.

همیشه سوال هایی در مورد لئو وجود داشت. اگر او سه گل می زد، می پرسیدند چرا او سه گل زد؟ اگر یک گل می زد، سوال می شد که چرا یک گل زد؟ اگر گل نمی زد هم همین سوال تکرار می شد.\"

مسی به دلیل مصدومیت از فهرست تیم آرژانتین برای دیدار امشب مقابل آلمان کنار گذاشته شد و قرار است پزشک تیم ارژانتین بعد از بازی به کاتالونیا برود تا وضعیت او را از نزدیک تحت نظر بگیرد؛ موضوعی که به نظر مارتینو، آغاز شایعات جدیدی شد.

\" اکنون بار دیگر شایعات شروع شده است. متاسفانه ما مربیان باید در مورد شایعات هم صحبت کنیم؛ چیزی که خسته کننده شده است. بعد از دیدار مقابل آلمان، پزشک تیم ملی برای دیدن مسی به بارسلونا می رود. گاهی اوقات، لازم نیست بازیکنان به تیم اضافه شوند تا مشخص شود که مصدوم هستند. ما اسکیل گارای را هم نداریم؛ او باید از روسیه به اینجا می آمد. گاهی اوقات بهتر از پزشکان به دیدن بازیکنان بروند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-03 20:33:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر