فهرست
رقابت آرسنال و رئال برای خرید مارکو رویس در تابستان آینده
رقابت آرسنال و رئال برای خرید مارکو رویس در تابستان آینده

رقابت آرسنال و رئال برای خرید مارکو رویس در تابستان آینده

آی اسپورت- باشگاه های رئال مادرید و آرسنال از هم اکنون رقابت شان برای به خدمت گرفتن مارکو رویس، ستاره ملی پوش بوروسیا دورتموند، آغاز کردند.

رویس که مورد توجه بایرن مونیخ هم قرار دارد، ترجیح داد در این تابستان در وست فالن بماند اما به نظر می رسد عزم باشگاه های بزرگ اروپایی برای به خدمت گرفتن او جدی است و پیشنهادهای آنها، می تواند مدیران باشگاه دورتموند را به فروش او راضی کند؛ به ویژه اینکه خروج او از بوندس لیگا، می تواند برای آنها، بهتر از تقویت بایرن باشد.

نشریه دیلی میل گزارش داد که آرسن ونگر از همین حالا به مدیران باشگاه آرسنال اعلام کرده که رویس را در لیست خریدهای شان قرار بدهند؛ به ویژه اینکه مبلغ 20 میلیون پوندی که در قرارداد این بازیکن برای جدایی اش ذکر شده، برای توپچی ها که در دو تابستان اخیر، بی پرواتر خرید می کنند، چندان مبلغ زیادی به نظر نمی رسد.

از سوی دیگر، نشریه اسپانیایی ال کونفیدنسیال، از علاقه رئال برای به خدمت گرفتن این ملی پوش آلمانی خبر داد و نوشت که آنها نیز برای خرید رویس منتظر تابستان آینده هستند. البته رئال در پست رویس، ستاره هایی همچون کریس رونالدو و خامس رودریگس را در اختیار دارد و پیوستن رویس، می تواند بار دیگر شرایط در سانتیاگو برنابئو را پیچیده کند.

 

     
آی اسپورت
2014-09-03 21:16:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر