فهرست
رونالدو: هدف این فصل، قهرمانی در لالیگا و چمپیونزلیگ است
رونالدو: هدف این فصل، قهرمانی در لالیگا و چمپیونزلیگ است

رونالدو: هدف این فصل، قهرمانی در لالیگا و چمپیونزلیگ است

آی اسپورت- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اعلام کرد که علاوه بر جام های زیادی که می خواهد این فصل با رئال فتح کند، به دنبال شکست رکورد گلزنی خودش نیز هست.

رئال فصل گذشته قهرمان کوپا دل ری و چمپیونزلیگ شد اما در لالیگا بعد از اتلتیکو مادرید و بارسلونا، در رتبه سوم جدول قرار گرفت.

رونالدو امیدوار است که بتوانند عنوان قهرمانی لیگ را از چنگ رقیب همشهری خارج کنند و علاوه بر رقابت های داخلی، در اروپا نیز به قهرمانی برسند.

او به خبرنگاران گفت:\" سال فوق العاده ای بود. ما قهرمان چمپیونزلیگ شدیم و دسیما را بردیم. جامی که رئال سال ها منتظر فتح آن بود. ما امسال هم به دنبال کسب عنوانی مشابه هستیم. دوباره قهرمانی در چمپیونزلیگ و همچنین قهرمانی در لالیگا.\"

رونالدو در فصل 12-2011، در 38 بازی در لالیگا، 46 گل به ثمر رساند و اکنون می خواهد این رکورد را بهبود ببخشد:\" از نظر دستاوردهای شخصی، تلاش می کنم تا رکورد خودم را بشکنم.  می دانم دشوار است اما سعی ام را می کنم.\"

رونالدو همچنین در مورد اینکه دوست دارد پسرش راه او را ادامه بدهد یا نه، گفت:\" دوست دارم کریستیانو هم فوتبالیست شود اما این چیزی نیست که من بخواهم در موردش تصمیم بگیرم. من تنها دوست دارم با او باشم و با او بازی کنم.\"

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-03 22:25:00
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۸
شتردرخواب بیند....
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۰۹
زنده باد مادرید
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۸
شتر نه زرافه!! خخخخخخخخخخخ
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۴
صد در صد این فصل میگیرى ! خخخخ
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۵۸
چقد این زر میزنه یکی سیفونوبکشه این بره پایین
...
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۵
شما سوسیه داد رو ببر!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر