فهرست
آلگری: فالکائو نمی توانست باعث بهتر شدن یوونتوس شود
آلگری: فالکائو نمی توانست باعث بهتر شدن یوونتوس شود

آلگری: فالکائو نمی توانست باعث بهتر شدن یوونتوس شود

آی اسپورت- ماکسی آلگری، سرمربی یوونتوس، معتقد است رادامل فالکائو، ستاره کلمبیایی منچستریونایتد، در صورت پیوستن به این باشگاه، نمی توانست باعث بهتر شدن بیانکونری شود.

یوونتوسی ها در این تابستان تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن فالکائو انجام دادند اما او در نهایت با انتقالی قرضی از موناکو به منچستریونایتد رفت. اما آلگری در گفتگو با خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که آیا از عدم به خدمت گرفتن فالکائو ناراحت است، گفت:\" نه، فکر می کنم مدیران باشگاه عملکرد خوبی داشتند.  هدف ما رسیدن به اهداف مان بود؛ نه اینکه فقط خرید کرده باشیم. ما در بازار نقل و انتقالات، هوشیارانه عمل کردیم. اگر قرار بود خرید دیگری انجام بدهیم، بازیکنی را می خریدیم که بتواند باعث بهبود تیم ما شود. وگرنه خرید بازیکن، فقط برای اینکه خرید کرده باشیم، بی معنی است. یوونتوس نشان داد که همین حالا هم تیمی پرقدرت در اختیار دارد.\"

در طول تابستان شایعات زیادی در مورد جدایی آرتورو ویدال به گوش می رسید اما در نهایت او در یوونتوس ماند و آلگری هم تاکید کرد که اصلا مسئله جدایی او وجود نداشت.

\" او اصلا در بازار نبود. باشگاه از همان ابتدا گفت که او می ماند. ما تیم خوبی در اختیار داریم و خریدهای خوبی هم داشته ایم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-04 00:52:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر