فهرست
سامان از دسترس خارج شد!
سامان از دسترس خارج شد!

سامان از دسترس خارج شد!

آی اسپورت - یک مسئول رسمی دادگاه بین‌المللی حکمیت ورزش (CAS) مطالبی درباره سرنوشت پرونده سامان قدوس، مهاجم تیم فوتبال آمیان فرانسه بیان کرد. به نقل از Fotbollskanalen سوئد، کتی هوگ، عضو سرویس رسانه‌ای CAS می‌گوید بعید به نظر می‌رسد این دادگاه ورزشی تا ۱۰ تیر بتواند رأی نهایی خود را درباره پرونده شکایت سامان قدوس و باشگاه اوسترسوندس سوئد از فیفا صادر کند.

ماتیاس راستبی، رئیس باشگاه اوسترسوندس سوئد پس از پایان جلسه دوشنبه گذشته در دادگاه CAS حاضر به ارائه هیچ توضیحی در این رابطه نشد. سامان قدوس نیز از دسترس خارج شده و هیچ چیزی نمی‌خواهد بگوید. عضو سرویس رسانه‌ای دادگاه بین‌المللی حکمیت ورزش اظهار داشت: اکنون هیچ نشانه‌ای از چارچوب زمانی مشخص برای تصمیم‌گیری درباره پرونده مطروحه وجود ندارد. از طرفین پرونده به صورت ویدئویی درخواست کردیم مدارک تکمیلی و درخواست‌های فردی خود را به صورت کتبی برای ما تا ۱۶ ژوئن ارسال کنند. سامان قدوس در جلسه دادگاه CAS بر خلاف اظهارات اولیه‌اش در فیفا اعلام کرد در سفر به اسپانیا برادرش به همراه یک مدیر برنامه فوتبال اهل اسپانیا (پینا) حضور داشته‌اند و او برای امضای قرارداد با باشگاه اوئسکا تحت فشار قرار گرفته است.

مهاجم کنونی آمیان پیش از پیوستن به این تیم فرانسوی قرارداد داخلی با اوئسکا امضا کرده بود که در نهایت منجر به محرومیت چهار ماهه و جریمه چهار میلیون یورویی‌اش شد.

 

خبر ورزشی 

     
آی اسپورت
2020-05-28 10:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر