فهرست
حاشیه روز: هزینه اجاره کشتی تفریحی رونالدو
حاشیه روز: هزینه اجاره کشتی تفریحی رونالدو

حاشیه روز: هزینه اجاره کشتی تفریحی رونالدو

آی‌اسپورت- ستاره پرتغالی رئال‌مادرید این روز‌ها تعطیلات تابستانی‌‌اش را در ایبیزا و فورمنترا سپری می‌كند و در كنار خانواده‌‌اش بر روی یك كشتی تفریحی  بزرگ و جذاب دیده شده. كریس همراه با تعدادی از دوستان و اعضای خانواده‌‌اش این كشتی تفریحی را اجاره كرده‌اند تا بتوانند در كمال آرامش و دور از هواداران و خبرنگاران تعطیلات‌شان را سپری كنند.

این كشتی تفریحی متفاوت با كشتی تفریحی‌ای است كه كریس تابستان گذشته در همین سواحل از آن استفاده كرده بود ولی این یاک هم از همان كارخانه یاک پارسالی است. نام كشتی امسالی «آیا لاندن» است و به شركت یاك چارتر فلیت اختصاص دارد كه تخصص اصلی‌‌اش در اجاره دادن كشتی‌های تفریحی مجلل است. كشتی تفریحی‌ای كه كریس و نزدیكانش امسال اجاره كرده‌اند، دارای سه خدمه و سه كابین است و گنجایش شش مسافر را دارد و در هر كابین، یك تختخواب دونفره برای استراحت مسافران قرار داده شده است.

این یاک زیبا توسط كارخانه ایتالیایی لئوپارد ساخته شده و طراحی خارجی و داخلی خاص آن، كار یك طراح بزرگ به نام پائولو كالیاری است. این كشتی تفریحی دو موتور با ظرفیت  CV 2000 دارد و می‌تواند با سرعت بالایی حركت كند و گنجایش 8 هزار لیتر سوخت را هم دارد.  هزینه اجاره این كشتی تفریحی، هفته‌ای 45 هزار یورو است.

 

۲    
آی اسپورت
2017-07-16 15:04:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر