فهرست
ناراحتی هواداران از پیروزی شدن پرسپولیس
ناراحتی هواداران از پیروزی شدن پرسپولیس

ناراحتی هواداران از پیروزی شدن پرسپولیس

آی اسپورت – در حاشیه تمرین روز گذشته سرخپوشان در درفشی فر، حدود 30 هوادار از پشت نرده های قرمز رنگ تمرین را تماشا می کردند. این هوادارها به شدت از تغییر نام تیم محبوب شان به پیروزی که از سوی سازمان لیگ صورت گرفته ناراضی بودند. 

رحیمی مدیر عامل باشگاه مطابق معمول در تمرین حضور داشت. او در روزهای گذشته واکنش خاصی به داستان تغییر نام نشان نداده و تنها تاکید کرده است که فرقی نمی کند باشگاه او را با چه نامی صدا بزنند! این اظهارنظر ابدا به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامده است. برخی از آن ها معتقدند رحیمی علاقه چندانی به این باشگاه ندارد و اهمیتی به مسائل مهم آن نمی دهد. 

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-04 14:55:28
نظر دهید

۵ نظر
4444
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
طرفداران لنگ میخوان یک تاریخ و نام جعلی برای خودشان درست کنن.پیروزی نام دوم تیم لنگ است.پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی.پیروزی.ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
sarvare long
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
Esme time ma ham pas bayad taj bshe
خراب مورینیو
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
به به مبااااااااااااااااااارکه .... به همه لنگی ها تبریک عرض میشه .... ایشالا همیشه پیرررررررررررررروززززززززززززززز باشیییییییییییییین ..... با لابی !!!!
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
کیسه کشای اس دق لالی چی می گن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
parisa
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۳
می بینم کیسه کشا عقده گشایی می کنن چیه حسودیتون ما تاریخ و اصالتمونو حفظ می کنیم شما به اسم استقلال عادت کردین؟؟؟؟؟؟؟واقعا که عقده ای ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر