فهرست
نسخه جدید برای تیم ملی؛ سرمربی موقت
نسخه جدید برای تیم ملی؛ سرمربی موقت

نسخه جدید برای تیم ملی؛ سرمربی موقت

آی اسپورت - حالا که کارلوس کی‌روش رفته، همه به دنبال این خواهند بود که چه اتفاقی می‌افتد. چه کسی جای او می‌آید؟ درست در ساعاتی که علاقمندان فوتبال ایران با حسرت به زمان رسیدن فینال آسیا میان ژاپن و قطر فکر می‌کنند و به حقی که از ایران ضایع شد، فوتبال ملی ما باید خود را برای ساختن مسیری جدید فراهم کند چون مذاکرات کی‌روش و کلمبیا نهایی شده و او مسیر جدیدی را پس از ۸ سال با یکی از تیم‌های بالای رنکینگ فیفا آغاز کرده. تیمی که برای موفقیت در کوپا آمه‌ریکا و جام‌جهانی بعدی قرار است آماده شود. ایران اما مانده با وعده‌هایی که از همین حالا یک به یک دود می‌شوند.

رویای بازی عیدانه با برزیل خیلی زود مشخص شد سرآب است. حالا تیم ملی هم که به گفته تاج همه دستیارانش همراه سرمربی رفته‌اند باید برای بازی‌های دوستانه نوروزی و خردادماه مربی داشته باشد. در این کمتر ازیک ماه آیا کلینزمن، بلان، مورینیو و زیدان می‌آیند؟ این وعده‌ای است که مازیار ناظمی از طرف دفتر وزیر داده و گفته در صف مذاکره با ایران هستند. آنها اما خودشان هم می‌دانند چه رویای پوچی فروخته‌اند و اصلا امکان مذاکره با تعدادی از این مربی‌ها را هم ندارند چه رسد به انتخاب‌شان.

در این گیر و دار جبهه جدیدی راه افتاد که مدل کلمبیا یا انگلیس تشکیل شود تیم به مربی موقت سپرده شود. کاری که قبلتر با منصوریان قبل آوردن کی‌روش شده بود. اینکه یکی مثل مهدوی کیا و نکونام هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد و حالا مارکار هم که ۸ سال دستیار سرمربی بوده نامش مطرح شده است. همه دعواهایی که در این دو سال به پا شد یک حقیقت را حتی برای دشمنان ایجاد کرده است. اینکه هیچ کس جرات معرفی گزینه «ویچ» دار نداشته باشد!

خبرآنلاین

۱۶ ۳  
آی اسپورت
2019-02-01 14:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
amir
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
دقیقا چه حقی از ایران ضایع شد؟ جز اینکه آسون‌ترین گروه و قرعه نصیبمون شد. آهان شاید منظورتون حقیه که کیروش از سیدجلال و شجاع و وریا و ... ضایع کرد و داد به کنعانی کمپانی!! و رامین استوک صولتی؟
...
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۲۸
عجالتا با روسیاهی که کیروش جون تون به بار اورد خفه خون بگیرید. اسون ترین گروه و مسیر برای ایران بود که نهایتش ختن شد به سنگین ترین شکست ایران تو 25 سال گذشته
nima bagheri
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۴۶
amir:
اینقدر ابلهانه بود این کامنتت که شک ندارم 10 سالته ابله
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر