فهرست

دل بوسکه: نتوانستیم در جام جهانی از دیه گو کاستا خوب استفاده کنیم

آی اسپورت- ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، تایید کرد که نتوانست از دیه گو کاستا در رقابت های جام جهانی به خوبی استفاده کند اما وجود مشکل در رختکن تیمش در طول جام جهانی را رد کرد.

کاستا که اصلیتی برزیلی دارد، پیش از جام جهانی تصمیم گرفت برای تیم ملی اسپانیا بازی کند اما در این رقابت ها موفق به گلزنی نشد. این در حالی است که او در فصل جدید لیگ برتر، در سه بازی، 4 گل زد و همین مسئله موجب شد تا دل بوسکه  تایید کند که نتوانسته از پتانسیل این مهاجم گلزن به خوبی بهره ببرد.


او به خبرنگاران گفت:\" این واقعیت است که وضعیت خوب پیش نرفت اما همانطور که گفتم در ورزش این مسائل پیش می آید. وقتی جام جهانی تمام شد، من سعی کردم آرام و خونسرد باشم. همه از من میخواستند استعفا دهم و مجبور بودم این بحث ها را تحمل کنم. دیه گو کاستا؟ ما آنقدر که باید با او ارتباط برقرار نکردیم. دیه گو جوان دوست داشتنی ای است اما با آمادگی لازم به بازیها پای نگذاشت.

انتقادها از تیم ملی اسپانیا؟ بعضی از انتقادها آسیب زننده است. مثلا یکی از خبرنگاران تیم ملی را در جام جهانی \"بیچاره\" نامید. ما در ورزش چیزی به نام بدبخت یا بیچاره نداریم .این یک وضعیت ناخوشایند بود زیرا ما بد بازی کردیم.اما بیچاره یا پست و...یک قضیه ی دیگر است.

حاشیه ها در تیم؟ ما یک گروه عالی از بازیکنان را داریم اما گاهی اوقات کسی ممکن است چهره در هم بکشد.این مسئله اجتناب ناپذیر است زیرا همه میخواهند بازی کنند. ما به عنوان یک گروه خوب عمل نکردیم.این مسئله که میگویند بعد از باخت ها در تیم مشکلاتی وجود داشته صحیح نیست. ما خیلی خوب تمرین میکردیم و رفتار و برخورد بازیکنان بسیار عالی بود.با وجود مشکلاتی که برای تیم در آن دو بازی با هلند و شیلی پیش آمد بازیکنان رفتار مناسبی داشتند و تمریناتشان را بخوبی انجام می دادند.\"

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-04 16:19:25
نظر دهید

۵ نظر
خراب مورینیو
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
نتونستی چون مافیای بارسلونا این اجازه رو بهت نداد ...... اگه نمیشناختیش اصلا دعوتش نمیکردی دل بوشکه جاااااااان
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
دیگه وقتی بلد نیستین از بازیکن استفاده کنین باید با متخصصش مشورت کنین.اون از فابرگاستون که داره تو چلسی میدرخشه اینم از کاستا.
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
دیگه وقتی بلد نیستین از بازیکن استفاده کنین باید با متخصصش مشورت کنین.اون از فابرگاستون که داره تو چلسی میدرخشه اینم از کاستا.
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۷
وای به حالت اگر کاستا رو مصدوم تحویل چلسی بدی.
-
پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
باید دلبوسکه بره.تیم نیاز به یه ایده تازه داره.اون نسل تیکی تاکا با افول ژاوی و بارسا هم باید جایگزین شه.اخه این همه دروازه بان خوب دار اسپانیا بعد کاسیاس دعوت میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر