فهرست
مرفاوی: باشگاه باید پول بازیکنان را بدهد/ رفت و آمد به قم خسته ام می کند
مرفاوی: باشگاه باید پول بازیکنان را بدهد/ رفت و آمد به قم خسته ام می کند

مرفاوی: باشگاه باید پول بازیکنان را بدهد/ رفت و آمد به قم خسته ام می کند

آی اسپورت- صمد مرفاوی در کنفرانس خبری پیش از بازی صبا، راه آهن مشکلاتی که بازیکنان تیمش در این چند روز عنوان کرده اند را رد نکرد.

بازی با راه آهن؟

 فردا بازی مهمی در پیش داریم. این بازی با توجه به شکستی که در بازی قبل متحمل شدیم هم برای ما مهم است و هم برای راه‌آهن. معتقدم بازی برای هر دو تیم سخت است. با توجه به شناختی که از راه‌آهن داریم، سعی می‌کنیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و به آن چه می‌خواهیم برسیم. امیدوارم بتوانیم امتیازهای لازم را به دست بیاوریم و دست پر از میدان خارج شویم.

مصدوم و محروم دارید؟

فردا محروم نداریم اما احمد حسن‌زاده دچار مصدومیت شده است که نمی انیم به بازی فردا می رسد یا خیر،اما امیدوارم او را در بازی فردا در اختیار داشته باشیم.

در دو بازی اخیر شش گل دریافت کردید. چه استراتژی برای بهبود خط دفاع خود دارید؟

با نظر شما موافقم. در دو بازی گذشته 6 گل دریافت کردیم. در بازی مقابل تراکتورسازی 4 گل و در بازی مقابل پرسپولیس هم 2 گل دریافت کردیم. البته معتقدمدر بازی مقابل پرسپولیس خط دفاعی مان بهبود یافت و عملکرد بهتری نسبت به بازی‌های گذشته به نمایش گذاشت. ما روی اشتباهات فردی گل می‌خوریم. امیدوارم فردا کم اشتباه ظاهر شویم.

فکر می کنید در انتهای فصل چه جایگاهیداشته باشید؟

هیچ مربی‌ ای نمی‌تواند جایگاهی برای تیمش تعیین کند اما ما سعی و تلاش می کنیم جایگاه خوبی را به دست بیاوریم و بتوانیم نسبت به سال گذشته عملکرد بهتری را داشته باشیم. امیدوارم به آن چه می‌خواهیم برسیم.

اکثر بازیکنان شما برای انجام تمرین‌ ها از تهرانبه قم می‌ روند و این راه را همیشه در رفت و آمد...

بازیکنان ما نیاز به آرامش دارند اما شرایط به گونه ‌ای است که باید تمرین‌ های مان را در قم برگزار کنیم و تعدادی از بازیکنان به دلیل شرایط مالی نمی‌توانند در قم مسکنی تهیه کنند. قرار است شرایط اسکان بازیکنان در قم فراهم شود و آن‌ ها مجبور نباشند راه تهران تا قم را همیشه در رفت و آمد باشند. باشگاه باید شرایط مالی بازیکنان را بهبود بخشد و آن مبلغی را که قرار بود به بازیکنان پرداخت کند، بپردازد تا آن ها هم بتوانند در قم اسکان یابند. من خودم همیشه برای انجام تمرین ‌ها راهی قم می‌شوم و این باعث خستگی ما می‌شود. امیدوارم این مسائل در آینده نزدیک حل شود.

     
آی اسپورت
2014-09-04 17:35:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر