فهرست
ابراهیم زاده: امیدوارم استرس از بازیکنانم جدا شود/ پیکان از فردا گاز می دهد!
ابراهیم زاده: امیدوارم استرس از بازیکنانم جدا شود/ پیکان از فردا گاز می دهد!

ابراهیم زاده: امیدوارم استرس از بازیکنانم جدا شود/ پیکان از فردا گاز می دهد!

آی اسپورت- منصور ابراهیم‌زاده در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار پیکان و فولاد ضمن تبریک ولادت امام رضا و پیروزی‌های تیم والیبال اظهار داشت: امیدوارم تیم ملی امید در مسابقات پیش رو موفق باشد ما با تیمی بازی داریم که به فوتبال خوب اعتقاد دارد و امیدوارم از بازی فردا لذت ببریم. می‌خواهیم فوتبالی ارائه دهیم که همه از آن راضی باشند.

وی ادامه داد: ما یک نقطه مشترک با فولاد داریم. آنها نمی‌توانند پنالتی‌هایشان را به گل تبدیل کنند و برای ما پنالتی نمی‌گیرند. بازیکنان ما با انگیزه کار خود را انجام می‌دهند و در طول این هفته به خوبی تمرینات خود را انجام داده‌اند از هم‌اکنون هم می‌توانم موفقیت تیم را تبریک بگویم. این واقعیت چیزی بود که انجام دادیم.

سرمربی پیکان در خصوص اینکه تیمش در امر گلزنی تاکنون موفق نبوده اظهار داشت: این سوال را پس از بازی هفته گذشته ما هم پرسیدید و هم‌اکنون هم قبل از بازی این سوال را تکرار می‌کنید. بهترین جواب من این است که ما تلاش خود را انجام می‌دهیم تا این نقیصه را برطرف کنیم. امیدوارم استرس از بازیکنانم جدا شود و به آن روندی برسیم که بتوانیم در امر گلزنی موفق ظاهر شویم.

ابراهیم‌زاده در مورد اینکه گره پیکان را چه چیزی می‌دهد گفت: من چندین بار اعلام کرده‌ام پیکان از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمده و استرس بالا و پایین رفتن را داشته است جدا از اینکه تیم باسابقه و قدیمی است. ما تغییرات زیادی در تیم داشته‌ایم و عدم همکاری و هارمونی تیم باعث شده این مسائل به وجود بیاید. شما ببینید استقلال و سپاهان تغییرات کمی داشتند اما ما برای رسیدن به مرز آمادگی نیاز به زمان داریم که بازیکنانمان هماهنگ شوند.

ابراهیم‌زاده درباره اینکه برای بازی فردا مصدوم یا محروم دارند یا نه افزود: محروم نداریم. مسعود همامی مصدوم است .

وی در پایان درباره اینکه آیا پیکان از بازی فردا می‌تواند حرکت صعودی‌اش را آغاز کند گفت: من گفته‌ام که سعی می‌کنیم از بازی فردا گاز بدهیم و برای این کار مقابل تیمی که سه گل به سپاهان زده بود و نماینده ایران در آسیاست نظم تاکتیکی داشتیم و این نشان می‌دهد که کار کرده‌ایم

     
آی اسپورت
2014-09-04 17:49:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر