فهرست
تغییرات قطعی روی نیمکت دو تیم مدعی
تغییرات قطعی روی نیمکت دو تیم مدعی

تغییرات قطعی روی نیمکت دو تیم مدعی

آی اسپورت – لیگ برتر دوباره کلید خورده و رقابت‌های هفته بیست و دوم از امشب پیگیری می‌شود. هنوز ۹ دیدار دیگر فقط در لیگ برای تیم‌ها باقی مانده و جام حذفی و البته لیگ قهرمانان آسیا هم برای برخی باشگاه‌ها در پیش است.

در این میان، شایعات جالبی پیرامون برخی باشگاه‌ها به گوش می‌رسد. مسائلی که هر کدامش می‌تواند تکلیف و سرنوشت باشگاه‌ها برای فصل آینده را روشن کند. در همین راستا شنیده می‌شود به محض پایان فصل، تغییرات گسترده‌ای روی نیمکت دو تیم مدعی شکل می‌گیرد.

این شایعات در حالی به گوش می‌رسد که هر دو تیم مورد اشاره وارد کوران رقابت‌ها شده‌اند و قصد دارند برای کسب بهترین رده جدول بجنگند، اما این طور به نظر می‌رسد که در پایان رقابت‌ها، هر اتفاقی که رخ بدهد، تاثیری در نظر مدیران این دو باشگاه ندارد و آن‌ها با سرمربی فعلی تیم‌شان خداحافظی می‌کنند. حتی همین حالا، مدیر باشگاه سرشناس لیگ برتر منتظر است تا به خاطر اتفاقات اخیر، سرمربی تیمش استعفا کند، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

سرمربی سرشناس تیم دیگر هم با وجود هزینه‌های بسیار سنگین، نتوانست نتایج جالبی بگیرد و البته یک جنجال اساسی هم در این فصل ساخت که ادامه حضورش در باشگاه لیگ برتری را زیر سایه حواشی بکشاند. به هر حال، این تغییرات قطعی به نظر می‌رسد که بالا رفتن احتمال قهرمانی پرسپولیس در این فصل هم تاثیر بسزایی بر سرنوشت مربیان یاد شده دارد.

 

میزان 

۲    
آی اسپورت
2020-06-29 13:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر