فهرست
خیابانی، بدون تلاش، بدون پیشرفت
خیابانی، بدون تلاش، بدون پیشرفت

خیابانی، بدون تلاش، بدون پیشرفت

آی اسپورت - جواد خیابانی از گزارشگران قدیمی صداوسیما است که باوجود تمام انتقادات و ایراد‌های بزرگ در کار خود همچنان با اعتماد به نفس آن را دنبال می‌کند. خیابانی اصولا علاقه‌ای و اعتقادی به اصلاح و بالابردن کیفیت کار خود ندارد و در مصاحبه‌های خود گفته که به صحبت‌هایی که درباره‌او می‌شود می‌خندند و به عنوان شوخی به آن‌ها نگاه می‌کند . همین دیدگاه باعث شده کیفیت و عملکردش به‌شدت افت کند و دیگر به‌عنوان گزارشگر محبوب شناخته نشود.

از آخرین‌ باری که خیابانی یک گزارش خوب ارائه داده حدود بیست‌سال می‌گذرد و عموما مردم گزارش خاطرهانگیزی جز بازی ایران و استرالیا در دو دهه اخیر از خیابانی نشینده‌اند. بعد از آن بازی‌ روند عملکردی او کاملا نزولی شد و تا جایی ادامه یافت که گزارش‌های او دست‌مایه طنز و شوخی مردم شده و حالا محبوبیتش به قدری کم شده که وقتی میثاقی در برنامه فوتبال برتر جایگزین او شود اعتراضی به این تصمیم نشود.

او البته هربار با عملکردی خارج از حیطه‌ی ورزش توانسته عملکرد خود را زیر سایه این فعالیت‌ها ببرد اما شاید اگر او به جای اشک ریختن در هر مصاحبه تلویزیونی سعی در بهبود کیفیت کار خود داشت الان با صدای گرم خود می‌توانست جزو گزارشگران برتر صداوسیما باشد.

البته او با اعتماد به نفس می‌گوید در طول سال‌هایی که مشغول به کار بوده فقط بیست اشتباه انجام داده ولی طبق گزارش خبرآنلاین او فقط در بازی کلمبیا و یونان در جام‌جهانی برزیل 25 اشتباه داشته که تقریبا معادل یک اشتباه در هر سه‌ونیم دقیقه است که اصلا برای یک گزارشگر فوتبال آماری فاجعه‌بار است.

دیشب نیز بعد از بازی ایران و بولیوی مصاحبه او با مربی بولیوی موجب شد بار دیگر انتقاد‌ها نسبت  به او افزایش یابد و حتی‌ها نسبت به اینکه او چگونه زندگی‌نامه گواردیولا را ترجمه کرده انتقاداتی مطرح شود.

۷۴۹ ۷  
آی اسپورت
2018-10-18 15:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
!!!
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۹
عشق است اوس جواد خیابانی . لعنت به شرف نوچه های ناعادل لنگی پور بدخواهش
۳
!!!
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۸
رفتار وگزارش جناب خياباني نشأت گرفته از ذاتشه فيلم بازي نميكنه پاچه خواري نميكنه . خیابانی چون صادق و بی ریا و از همه مهمتر مافیا ندارد و برای استقلال حاشیه ایجاد نمی کند ای اسپورت او را می زنه.
با صداقت ترین گزارش گر فوتبال خوش قلب ترین گزارش گر فوتبال خیابانی است.
اوس جواد موقع گزارشش هیچوقت مثل ناعادل لنگی پور و مزدک لنگی تبعیض قائل نمیشه.بهترین گزارشگر ایرانه
آقا جواد هم دوست داشتنی هست هم مرد شریفی هست هم سوتیاش باحاله هم آدم مشتی هست و به فکر مردم در درجه اول نه جیب خودش . دمت گرم جواد خان خیابانی
۶
ali
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
بنظر من بهترين گزارشگر ايران هست

مهم ترين ويژگي يه گزارشگر هيجان بالا و صداي گرم هست كه از اين نظر خياباني بهترين گزارشگر هست
هيچ گزارشگري بازي تيم ملي رو نميتونه مثل خياباني حماسي و ميهن پرستانه گزارش كنه
۵ ۱
....
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
خدا شفای عاجل بهت بده رفیق
۳
....
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۸
پیشرفت داشته بابا.کتاب ترجمه کرده شازده.!!بخدا همین فردا صدا و سیما اگهی کنه نیاز به گزارشگر مطلع از نظر فوتبالی با تسلط به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی کم کم هزار نفر واجد شرایط و مسلط وجود داره.ولی چه افسوس که امثال خیابانی و شفیع و...صندلی گزارشگری رو تا لحظه مرگ با دندون چسبیدن
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
واقعا زشته که ما به هر بلایی و هر بدبختی و هر فسادی میخندیم. آزادیمونو میگیرن میخندیم ارزش پولمونو لگدمال میکنن میخندیم دکل نفتیمونو هاپولی میکنن میخندیم . همش میخندیم! خنده نداره آقا چجوری وقتی طرف زبانش در حد دوم راهنماییه دکترا گرفته و دانشجوی دکترای بعدیشه؟! اصلا کیفیت مدرکش به درک. چجوری به عنوان مترجم کتاب داده بیرون؟! باید جواب بده باید باهاش برخورد بشه. یعنی چی آخه هی خنده خنده؟! چه امتیازاتی بابت کتاب چاپ کردن گرفته چه اعتباری کسب کرده چه پولی مستقیم و غیر مستقیم به جیب زده؟
ما مردم لوده و احمقی هستیم که هر بلایی سرمون میاد بهش میخندیم و کسی هم اعتراض میکنه بقیه بهش هارت و پورت میکنن.
saeed
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۸
عشق است جواد اقا سگهای هار فردوسی پور لجن طلب هار افتادن به جون دلخوشی های مردم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر