فهرست
منصوریان: مقابل گسترش فولاد به آنچه می‌خواستیم رسیدیم
منصوریان: مقابل گسترش فولاد به آنچه می‌خواستیم رسیدیم

منصوریان: مقابل گسترش فولاد به آنچه می‌خواستیم رسیدیم

آی اسپورت- علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های گسترش فولاد و نفت تهران گفت: با شناختی که از گسترش فولاد داشتیم از این تیم سرتر بودیم و شاید اگر ضربات ما در نیمه اول گل می‌شد در همان نیمه کار را تمام می کردیم اما دروازه‌بان و مدافعان خوب گسترش فولاد و به خصوص مرتضی اسدی که امروز روز خوبی داشتند مانع از این اتفاق شدند. در نیمه دوم هم هر دو تیم بهتر بازی کردند و فرصت‌های خوبی برای برد داشتند.

وی ادامه داد: ما در این بازی به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم و فشار زیادی روی دروازه تیم میزبان آوردیم اما روی اشتباه کوچک و خطایی که دادیم از روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم و فکر می‌کنم که نتیجه چندان هم بد نبود.

منصوریان درباره اینکه آیا هیأت مدیره نفت تهران از عملکرد این تیم تا اینجا راضی است یا نه افزود: باشگاه ما یک باشگاه حرفه‌ای است و شما می‌بینید که اسمی از اعضای هیأت مدیره یا مدیر فنی ما رسانه‌ای نمی‌شود و مثل سایر تیم‌های دیگر نیستیم.

وی در خصوص عدم حضور هواداران در استادیوم‌های فوتبال گفت: این موضوع به عدم برخورد حرفه‌ای ما در جذب تماشاگر برمی‌گردد چرا که دیگر زمان این موضوع گذشته که ما تماشاگران را روی سکوهای سیمانی بگذاریم و بگوییم تیمت را تشویق کن حتی می‌بینید که تیم‌های بزرگ هم به زحمت 20 هزار هوادار دارند در حالی که قبلا کمتر از 50 هزار هوادار به استقلال نمی‌آمد. باید در جهت جذب تماشاگران تلاش کنیم چرا که اگر تماشاگران را از فوتبال دور کنیم این رشته هم مثل سایر رشته‌های ورزشی می‌شود.برای بازی امروز فقط 230 تماشاگر در ورزشگاه وجود داشت که در تهران آن را هم نداریم و در تهران باید خیلی تلاش کنیم که دوباره سکوهای پرنشاط در استادیوم داشته باشیم. ما همه چیز را از دست دادیم و حالا تازه به این فکر افتادیم که دوربین‌ها را به استادیوم راه بدهیم یا نه.

منصوریان در مورد اینکه تیمش از تیم‌های شوت‌زن لیگ است هم افزود: ما در همه نقاط بر روی بازیکنان کار می‌کنیم بخصوص خط میانی که از خطوط پرتلاش ماست و در بازی‌های رودررو از این حربه استفاده لازم را انجام می‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران درباره اینکه خواسته هیأت مدیره باشگاه از وی چیست ادامه داد: نفت یکی از نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و ضمن اینکه به دنبال کسب مقام شایسته‌ای هستیم این وعده را به مسئولان باشگاه داده‌ام که سهمیه آسیایی را حفظ کنیم.

وی در پایان از میزبانی گسترش فولاد تشکر کرد و گفت: امیدوارم این تیم در آینده بتواند نتایج خوبی بگیرد.

     
آی اسپورت
2014-09-05 00:07:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر